III KOLEJKA LIPNOWSKIEJ LIGI ORLIKA

2 Maja 2016

W dniu 29.04 br. odbyła się 3 kolejka Lipnowskiej Ligi Orlika 2016

Wyniki :

FC URBAN - CYMERMAN 4 : 14

CLI COMPANY - WOPR LIPNO 1 : 7

TERAZLIPNO - KIKOLANKA 5 : 6

GMINA LIPNO - CANNABIS 8 : 3

Tabela

1. GMINA LIPNO 9 pkt 25 : 5

2. WOPR LIPNO 9 pkt 23 : 3

3. CYMERMAN 6 pkt 24 : 12

4. CLI COMPANY 4 pkt 10 : 12

5. KIKOLANKA 4 pkt 13 : 17

6. TERAZLIPNO 1 pkt 7 : 12

7. CANNABIS 1 pkt 5 : 12

8. FC URBAN 0 pkt 5 : 39

4 kolejka 06.05.2016 ( piątek )

1. 17.00 KIKOLANKA - FC URBAN

2. 18.00 TERAZLIPNO - WOPR LIPNO

3. 19.00 CYMERMAN - CANNABIS

4. 20.00 CLI COMPANY - GMINA LIPNO


 

ZAKOŃCZENIE I LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2016

29 Kwietnia 2016

W dniu 28.04 br. na boisku wielofunkcyjnym " Orlik " odbyła się ostatnia konkurencja sportowa - Mini Piłka Nożna.

Reprezentacje szkół rywalizowały systemem " każdy z każdym ". 

Wyniki :

Sp 2 - Sp 3  0 : 4

Sp 5 - Sp 2  0 : 2 

Sp 3 - Sp 5  3 : 0

Punktacja z mini piłki nożnej :

I miejsce Sp 3 - 15 punktów

II miejsce Sp 2 - 10 punktów

III miejsce Sp 5 - 5 punktów

Ogólna punktacja z wszystkich konkurencji sportowych :

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 - 173 punkty

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 - 146 punktów

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 - 130 punktów

Patronat nad I Lipnowską Spartakiadą Szkolną 2016 objął Burmistrz Miasta Lipna p. Paweł Banasik.

Wszystkie dzieci biorące udział w Spartakiadzie otrzymały pamiątkowe medale, natomiast wszystkie szkoły otrzymały puchary oraz sprzęt sportowy.

W konkursie plastycznym " Moje Wymarzone Igrzyska " upominki otrzymały wyróżnione dzieci :

Julia Walczykowska Sp 3

Franciszek Złakowski Sp 5

Karolina Kwaśniewska Sp 5

Amelia Tywczyńska Sp 2

Oliwia Wojciechowska Sp 5

Michał Grzywaczewski Sp 5

Jakub Krajewski Sp 2

Sonia Skarżyńska Sp 5

Nagrody wręczali Zastępca Prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych - p. Mariusz Prądzyński,  Komornik Sądowy - p. Robert Damski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie - p. Krzysztof Spisz.

Szkoła Podstawowa nr 3 w nagrodę 8 Maja 2016 pojedzie na mecz Ekstraklasy piłkarskiej : Legia Warszawa- Piast Gliwice, w planach jest także zwiedzanie stadionu oraz seans filmowy w Multikinie.

Podziękowania kierujemy do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie oraz p. Roberta Damskiego Komornika Sądowego za ufundowanie nagród. 

Szczególne podziękowania dla Legii Warszawa i Multikina za ufundowanie biletów wstępu na stadion i do kina.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Zakończenie I Lipnowskiej Spartakiady Szkolnej 2016

 


HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA SALI FITNESS

26 Kwietnia 2016

Chcielibyśmy, aby MOSiR był miejscem, w którym można oderwać sie od obowiązków dnia codziennego, spędzić miło czas i zadbać o swoje ciało. Nasi instruktorzy zadbają nie tylko o bezpieczeństwo ćwiczeń na zajęciach, lecz również o technikę ich wykonywania, aby były one efektywne, skuteczne i pomogły osiągać zamierzony cel.

Chcielibyśmy zainspirować Was do dbania o swoje zdrowie, zachecić do uczęszczania na zajęcia fitness i do prowadzenia aktywnego trybu życia.

 



 

 

MAJOWE ŚWIĘTA 2016

26 Kwietnia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do udziału w majowych świętach w dniach 1.05. - 3.05. br.

Szczegółowy program obchodów przedstawiamy na plakacie. 

 

 

 




 

INFORMACJA

26 Kwietnia 2016

Informujemy, że w dniach 1 - 3 Maja 2016 r. Kryta Pływalnia będzie ZAMKNIĘTA.

W dniach 1 i 3 Maja 2016 r. boisko wielofunkcyjne " Orlik " będzie ZAMKNIĘTE.

 

 


 

 

II KOLEJKA LIPNOWSKIEJ LIGI ORLIKA 2016

26 Kwietnia 2016

W dniu 22.04 br. odbyła się 2 kolejka Lipnowskiej Ligi Orlika 2016.

Wyniki :

WOPR LIPNO - CANNABIS 3 : 1 

CYMERMAN - KIKOLANKA 8 : 3 

TERAZLIPNO - CLI COMPANY 1 : 5 

GMINA LIPNO - FC URBAN 12 : 0

Tabela

1. GMINA LIPNO 6 pkt 17 : 2 

2. WOPR LIPNO 6 pkt 16 : 2 

3. CLI COMPANY 4 pkt 9 : 5 

4. CYMERMAN 3 pkt 10 : 8 

5. TERAZLIPNO 1 pkt 2 : 5 

6. CANNABIS 1 pkt 2 : 4 

7. KIKOLANKA 1 pkt 7 : 12 

8. FC URBAN 0 pkt 1 : 25

 

3 kolejka 29.04.2016 ( piątek ) 

1. 17.00 CYMERMAN - FC URBAN

2. 18.00 WOPR LIPNO - CLI COMPANY

3. 19.00 TERAZLIPNO - KIKOLANKA

4. 20.00 GMINA LIPNO - CANNABIS

Najlepszymi strzelcami po 2 kolejkach są :

6 - Szymon Moszczyński ( GMINA LIPNO ) 

6 - Łukasz Bartczak ( GMINA LIPNO ) 

5 - Krzysztof Spisz ( WOPR LIPNO ) 


 

 

LIPNOWSKA LIGA ORLIKA 2016

22 Kwietnia 2016

Zmiany godzinowe w Lipnowskiej Lidze Orlika 2016

5 KOLEJKA 13.05.2016 ( PIĄTEK )

  1. 18.00 CANNABIS – CLI COMPANY

  2. 19.00 TERAZLIPNO - FC URBAN

  3. 20.00 GMINA LIPNO - KIKOLANKA

  4. 21.00 CYMERMAN - WOPR LIPNO

6 KOLEJKA 20.05.2016 ( PIĄTEK )

  1. 17.00 CANNABIS – KIKOLANKA

  2. 18.00 FC URBAN – CLI COMPANY

  3. 19.00 GMINA LIPNO - WOPR LIPNO

  4. 20.00 CYMERMAN - TERAZLIPNO



NORDIC WALKING

22 Kwietnia 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie zaprasza na wspólne zajęcia z " NORDIC WALKING ".

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 26.04 br. ( wtorek ) o godz: 11:00 w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza ( przy altance ).
Serdecznie zapraszamy.



MAJÓWKA Z TENISEM ZIEMNYM

20 Kwietnia 2016

Serdecznie zapraszamy na TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO.

Turniej odbędzie się w dniu 01.05.2016 r. ( niedziela ) o godz: 9:00 na kortach w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Lipnie.

Kategoria + 18. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy pod numerem telefonu - Paweł Uzarski  663 952 400

 UDZIAŁ BEZPŁATNY

 




 

 

LIPNOWSKA LIGA ORLIKA 2016

18 Kwietnia 2016

W dniu 15.04 br. odbyła się 1 kolejka Lipnowskiej Ligi Orlika 2016.

Wyniki :

KIKOLANKA - CLI COMPANY 4 : 4

TERAZLIPNO - CANNABIS 1 : 1 

WOPR LIPNO - FC URBAN 13 : 1 

GMINA LIPNO - CYMERMAN 5 : 2 

Tabela 

1. WOPR LIPNO 3 pkt 13 : 1

2. GMINA LIPNO 3 pkt 5 : 2 

3. CLI COMPANY 1 pkt 4 : 4 

3. KIKOLANKA 1 pkt 4 : 4

5. CANNABIS 1 pkt 1 : 1

5. TERAZLIPNO 1 pkt 1 : 1

7. CYMERMAN 0 pkt 2 : 5

8. FC URBAN 0 pkt 1 : 13  


2 kolejka 22.04.2016 ( piątek )

1. 17.00 WOPR LIPNO - CANNABIS

2. 18.00 CYMERMAN - KIKOLANKA

3. 19.00 TERAZLIPNO - CLI COMPANY 

4. 20.00 GMINA LIPNO - FC URBAN 


Najlepszym strzelcami po 1 kolejce są :

4 - Krzysztof Spisz ( WOPR LIPNO ) 

3 - Filip Falkowski ( WOPR LIPNO )

3 - Paweł Gawroński ( WOPR LIPNO ) 

3 - Sebastian Pipczyński ( KIKOLANKA )

3 - Dominik Ciesielski ( CLI COMPANY )

 


 

 


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] »

Nasze Obiekty

Plywalnia Stadion Orlik Plywalnia Stadion Orlik

Nasi partnerzy

UM LipnoLZSMienWopr PUKTerazlipnopspProActiv