III OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZA NAMI

26 Maja 2015

W niedzielę na kortach w Parku Miejskim odbył się III OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO DLA DOROSŁYCH. 

Do zawodów zgłosiło się 11 zawodników. O godz. 10:00 rozpoczął się pierwszy mecz ( 1 set ). 

Po kilku godzinach gry, w pierwszym półfinale spotkali się Maciej Karbowski i Krzysztof Stępka lepszy okazał się Stępka który wygrał 6-4.

W drugim półfinale Jan Stański wygrał 6-0 z Marcinem Rybackim. W wielkim finale zagrali Jan Stański i Krzysztof Stępka, mecz stał na bardzo wysokim poziomie który wygrał zawodnik z Warszawy Jan Stański 6-2. 

Najstarszym zawodnikiem turnieju został Ryszard Szarmach. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody ufundowane przez Klub Radnych Razem dla Lipna. Nagrody wręczał radny Miasta Lipna Zbigniew Janiszewski.

Podziękowanie dla pana Andrzeja Lewalskiego i Zbigniewa Janiszewskiego za pomoc w organizacji i zapewnienia poczęstunku dla uczestników turnieju.  

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wyników i dziękujemy za udział w turnieju.

Więcej zdjęć z turnieju znajduje się w zakładce III Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego.

 


 

DZIEŃ DZIECKA

26 Maja 2015

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie zaprasza wszystkie dzieci 31 maja od godz. 14:00 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej na Dzień Dziecka. Szczegóły na plakacie. 

 

 

 

 

 

 


 

DZIEŃ MATKI

22 Maja 2015

Wszystkim Mamom w dniu ich święta z całego serca życzymy dużo zdrowia i pomyślności, wielu powodów do uśmiechu i radości na co dzień, spokoju o jutro, bezpiecznego i szczęśliwego życia dla całej rodziny życzy Dyrektor wraz z pracownikami.

 

 W dniu 26.05 br. ( wtorek ) zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na BEZPŁATNE wejście na Basen.

 


 

INFORMACJA

22 Maja 2015

Informujemy, że w dniu 24.05.2015 r. ( Niedziela ) - Zielone Świątki, nasze obiekty Basen i Orlik będą ZAMKNIĘTE.

 

 

 

 

 

 


 

WYNIKI I ZAKOŃCZENIE PŁYWACKIEJ LIGI MISTRZÓW

22 Maja 2015

W dniu 21 Maja na Krytej Pływalni w Lipnie odbyła się ostatnia kolejka i zakończenie trwającej przez rok szkolny 2014/2015 Pływackiej Ligi Mistrzów.

Wyniki końcowe Pływackiej Ligi Mistrzów :

Szkoły Podstawowe - Dziewczynki

Styl Klasyczny rocznik 2002

1. Wiktoria Witomska 2. Paulina Ruszkowska 3. Paulina Grabowska

Styl Klasyczny rocznik 2003

1. Natalia Ziemkiewicz 2. Maja Wilmańska 3. Natalia Mikołajczyk

Styl Klasyczny rocznik 2004

1. Anna Ostrowska 2. Alicja Ostrowska 3. Izabela Kaliszewska

Styl Dowolny rocznik 2002

1. Wiktoria Witomska 2. Paulina Ruszkowska 3. Dominika Głowińska

Styl Dowolny rocznik 2003

1. Natalia Ziemkiewicz 2. Maja Wilmańska 3. Wiktoria Krakowska

Styl Dowolny rocznik 2004

1. Alicja Ostrowska 2. Anna Ostrowska 3. Izabela Kaliszewska

Styl Grzbietowy rocznik 2002 

1. Wiktoria Witomska 2. Emilia Kamińska 3. Paulina Ruszkowska

Styl Grzbietowy rocznik 2003

1. Natalia Ziemkiewicz 2. Maja Wilmańska 3. Wiktoria Krakowska 

Styl Grzbietowy rocznik 2004

1. Anna Ostrowska 2. Alicja Ostrowska 3. Karolina Wesołowska


Szkoły Podstawowe - Chłopcy

Styl Klasyczny rocznik 2002

1. Jakub wojciechowski 2. Jakub Mątowski 3. Bartłomiej Kiełkowski

Styl Klasyczny rocznik 2003

1. Michał Zajączkowski 2. Kamil Dubaniewicz

Styl Klasyczny rocznik 2004

1. Kacper Śmigielski 2. Oskar Błaszkiewicz 3. Maciej Józefowicz 

Styl Dowolny rocznik 2002

1. Jakub Wojciechowski 2. Bartłomiej Kiełkowski 3. Jakub Mątowski

Styl Dowolny rocznik 2003

1. Michał Zajączkowski 2. Michał Szczególski 3. Dawid Ciećwierz

Styl Dowolny rocznik 2004

1. Oskar Błaszkiewicz 2. Kacper Śmigielski 3. Maciej Józefowicz

Styl Grzbietowy rocznik 2002

1. Jakub Wojciechowski 2. Bartłomiej Kiełkowski 3. Jakub Mątowski

Styl Grzbietowy rocznik 2003

1. Michał Zajączkowski 2. Kacper Płowczyński 3. Dawid Plisiński 

Styl Grzbietowy rocznik 2004

1. Kacper Śmigielski 2. Oskar Błaszkiewicz 3. Maciej Józefowicz

 

Gimnazja - Dziewczyny

Styl Klasyczny rocznik 2000/2001

1. Patrycja Węgrzynowska 2. Oliwia Wesołowska 3. Gabriela Sztubecka

Styl Dowolny rocznik 2000/2001

1. Gabriela Sztubecka 2. Weronika Graczkowska 3. Patrycja Węgrzynowska

Styl Grzbietowy rocznik 2000/2001

1. Gabriela Sztubecka 2. Weronika Graczkowska  3. Patrycja Węgrzynowska

 

Gimnazja - Chłopcy

Styl Klasyczny rocznik 1999

1. Jakub Ofmański 2. Michał Kępiński 3. Mateusz Grubecki

Styl Klasyczny rocznik 2000/2001

1. Jarosław Matusiak 2. Mikołaj Złakowski 3. Michał Gajewski

Styl Dowolny rocznik 1999

1. Mateusz Grubecki 2. Dawid Cymerman 3. Mikołaj Złakowski

Styl Dowolny rocznik 2000/2001

1. Dawid Wierciach 2. Michał Gajewski 3. Mikołaj Złakowski

Styl Grzbietowy rocznik 1999

1. Bartosz Wiśniewski

Styl Grzbietowy rocznik 2000/2001

1. Dawid Wierciach 2. Filip Litwinienko 3. Michał Gajewski

 

Szkoły Średnie - Chłopcy

Styl Klasyczny

1. Dominik Ciesielski 2. Jakub Matysiak 3. Mateusz Jędrzejczak

Styl Dowolny

1. Dominik Ciesielski 2. Jakub Matysiak 3. Mateusz Jędrzejczak

Styl Grzbietowy

1. Jakub Matysiak 2. Mateusz Jędrzejczak 3. Dominik Ciesielski

 

Wszystkim zwycięzcom jak i uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych postępów w nauce pływania. 

 


 

V MEMORIAŁ WIESŁAWA WITECKIEGO W TENISIE STOŁOWYM ZA NAMI

20 Maja 2015

      Jak corocznie turniej stał na wysokim poziomie sportowym, wystartowało w nim blisko 70 zawodników głównie z województwa kujawsko - pomorskiego i mazowieckiego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju, który otrzymał nagrodę główną tablet Samsung okazał się Zbigniew Leszczyński z Gwiazdy Bydgoszcz.

Najlepszą kobietą turnieju została Julia Szymczak z Noteci Inowrocław.

Najlepszym zawodnikiem z powiatu lipnowskiego został Marcin Chojnicki z LZS Jastrzębie. 


Klasyfikacja końcowa turnieju :

Kategoria Młodzik/Kadet

I - Mateusz Repke EMDEK Bydgoszcz

II - Krystian Rybowicz LZS Jastrzębie

III - Tomasz Malicki Unia - Olimpia Grudziądz

IV - Julia Szymczak IKTS Noteć Inowrocław

V - Paweł Ciołkowski Unia - Olimpia Grudziądz

VI - Martyna Wojciechowska Energa Manekin Toruń

 

Kategoria Open

I - Zbigniew Leszczyński Gwiazda Bydgoszcz

II - Krystian Łukaszewski Piast Kruszwica

III - Tomasz Kurtyka Piast Kruszwica

IV - Marcin Chojnicki LZS Jastrzębie

V - Adam Wasilewski EMDEK Bydgoszcz

VI - Krzysztof Leszczyński Gwiazda Bydgoszcz

 

Kategoria Weteran 

I - Jacek Wieczerzak Piast Kruszwica

II - Krzysztof Piotrowski Energa Manekin Toruń

III - Wieczysław Borkowski Piast Kruszwica

IV - Jarosław Tradecki Włocławek

V - Jarosław Politowski Płock

VI - Andrzej Ciemiecki UKS OSiR Brodnica

 

Więcej zdjęć z turnieju znajduje się w zakładce V MEMORIAŁ WIESŁAWA WITECKIEGO W TENISIE STOŁOWYM. 


 

V MEMORIAŁ WIESŁAWA WITECKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

13 Maja 2015

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie serdecznie zaprasza na V MEMORIAŁ WIESŁAWA WITECKIEGO W TENISIE STOŁOWYM który odbędzie się 17.05 br o godz.10:00 w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Lipnie.  

 

 

 

 

 

 


 

 

III OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

12 Maja 2015

Serdecznie zapraszamy na III OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO DLA DOROSŁYCH.

Turniej odbędzie się w dniu  23.05 2015r. ( sobota ) o godz: 10:00 na kortach w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza w kategorii Open + 18. Zapisy pod numerem telefonu - Paweł Uzarski 663-952-400  UDZIAŁ BEZPŁATNY 

 

 

 

 

 


 

VIII KOLEJKA PŁYWACKIEJ LIGI MISTRZÓW

6 Maja 2015

W dniu 29.04 br odbyła się 8 kolejka z cyklu Pływacka Liga Mistrzów. Wyniki znajdują się w zakładce Pływacka Liga Mistrzów, już dziś zapraszamy na ostatnią kolejkę która odbędzie się 21.05.2015r. ( czwartek ) o godz. 11:30 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 


 

MAJOWE ŚWIĘTA ZA NAMI

4 Maja 2015

Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie sportowe zajęcia w ramach " Majowych Świąt 2015 " dobiegły końca.  

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Majowe Święta 2015

 

 

 


 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] »

Nasze Obiekty

Plywalnia Stadion Orlik Plywalnia Stadion Orlik

Nasi partnerzy

UM LipnoLZSMienWopr PUKTerazlipnopspProActiv