MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE

7 Grudnia 2016

Wiadomo początek grudnia dzieciom kojarzy się przede wszystkim ze Świętym Mikołajem i Mikołajkami, więc prezentu mikołajkowego nie mogło zabraknąć....

W dniu 07.12 br. w roli pomocników św. Mikołaja tym razem wcielili się pracownicy naszego MOSiR-u. W MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH wzięły udział dzieci z Lipnowskich Przedszkoli .

Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach i kibice którzy dopingowali swoje drużyny zostały obdarowywane  słodkościami. Walka była zacięta, ale wszystko odbywało się zgodnie z zasadami fair play...dzieci w trakcie swoich zmaganiach posilały się i prowadziły pogawędki ze swoimi rywalami, ale o to w tym wszystkim chodziło - by się dobrze bawić.

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce Mikołajkowe Zawody Sportowe.

 


 

WYNIKI IV KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

5 Grudnia 2016

W dniu 04.12 br. odbyła się IV kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. STAKON KIKÓŁ - KARNKOWO 0 - 3  ( 17-25  16-25  23-25 )

2. TEAM LIPNO - SETBOL CZERNIKOWO 2 - 3  ( 25-18  18-25  25-22  10-25  6-15 )

3. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - LIPNOWIAK OLDBOY 3 - 1  ( 23-25  25-21  25-19  25-18 ) 

4. RADOMICE - MOHITO 3 - 0 ( 28-26  25-15  27-25 )

Tabela 

1. SETBOL CZERNIKOWO 9 pkt

2. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 9 pkt 

3. RADOMICE 9 pkt 

4. TEAM LIPNO 8 pkt 

5. LIPNOWIAK OLDBOY 7 pkt 

6. KARNKOWO 3 pkt 

7. MOHITO 2 pkt 

8. STAKON KIKÓŁ 1 pkt

Zestawienie par V kolejki LALPS 11.12.2016 r.

Godz : 9:00 LIPNOWIAK OLDBOY - STAKON KIKÓŁ

Godz : 9:00 SETBOL CZERNIKOWO - MOHITO 

Godz : 10:30 KARNKOWO - TEAM LIPNO 

Godz : 10:30 RADOMICE - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ


 

 


LIPNOWSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

28 Listopada 2016

W przełożonym meczu z 1 kolejki LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ, spotkali się drużyny SETBOL CZERNIKOWO i RADOMICE, wynik spotkania 3 - 0 ( 25:12  25:17  25:22 )

Następna kolejka odbędzie się 04.12.2016 r. ( Niedziela )

Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ – KARNKOWO

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – SETBOL CZERNIKOWO

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz : 10:30 RADOMICE - MOHITO

 


 


WYNIKI III KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

21 Listopada 2016

W dniu 20.11 br. odbyła się III kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. MOHITO - TEAM LIPNO 0 - 3 ( 18 - 25 22 - 25 22 - 25 )

2. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - KARNKOWO 3 - 1 ( 25 - 22 17 - 25 25 - 19 25 - 18 )

3. SETBOL CZERNIKOWO - LIPNOWIAK OLDBOY 2 - 3 ( 21 - 25 18 - 25 25 - 17 25 - 22 13 - 15 )

4. RADOMICE - STAKON KIKÓŁ 3 - 1 ( 22 - 25 25 - 20 25 - 11 25 - 21 )

Zestawienie par IV kolejki LALPS 04.12.2016 r.

Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ - KARNKOWO

Godz : 9:00 TEAM LIPNO - SETBOL CZERNIKOWO 

Godz : 10:30 KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - LIPNOWIAK OLDBOY 

Godz : 10:30 RADOMICE - MOHITO

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI.

 


 

 


II LIPNOWSKA SPARTAKIADA SZKOLNA 2016/2017

16 Listopada 2016

W dniu dzisiejszym 16.11 br. odbyła się druga konkurencja sportowa - zawody pływackie II LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2016/2017.

W Spartakiadzie biorą udział wszystkie Szkoły Podstawowe z Lipna, będą rywalizować raz w miesiącu od października 2016r. do maja 2017 r.

Za zwycięstwo w danej konkurencji szkoła otrzymuje 15 punktów, drugie miejsce 10 punktów i trzeci miejsce 5 punktów. Za zwycięstwo w sztafecie szkoła otrzymuje 5 punktów, drugie miejsce 3 punkty i trzecie miejsce 1 punkt.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 15 punktów

II - Sp 3 10 punktów

III - Sp 2 5 punktów

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 15 punktów

II - Sp 3 10 punktów

III - Sp 2 5 punktów

W sztafecie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 2.

Punktacja :

I - Sp 5 5 punktów

II - Sp 3 3 punkty

III - Sp 2 1 punkt

Ogólna punktacja po dwóch konkurencjach sportowych :

I miejsce  Sp 5  55 punktów

II miejsce  Sp 3  43 punkty

III miejsce  Sp 2  31 punktów


 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

14 Listopada 2016

" III LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI " za nami.

Po całkowitym podliczeniu okazało się, że w imprezie wzięło udział 150 uczestników ( zapisało się 205 )

Klasyfikacja w kategorii " Mężczyzn " :

I miejsce Świder Dawid 

II miejsce Wiśniewski Piotr

III miejsce Orłowski Hubert

Klasyfikacja w kategorii " Kobiet " :

I miejsce Blachowska Anna

II miejsce Nowacka Anna

III miejsce Witczak Ola

Najmłodszymi uczestnikami biegu byli Lilia Tłusty i Tobiasz Adamski, zaś najstarszym uczestnikiem okazał się Jan Wieczorkowski.

Zwycięzcami byli wszyscy... niektórzy pokonali swoje słabości i im należy się wielki szacunek.

Dziękujemy raz jeszcze za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne biegi organizowane przez MOSiR Lipno.

Podczas trwania imprezy prowadziliśmy akcję z fundacją na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach RECAL dostarczyła dla uczestników biegu napoje izotoniczne TAFISA 2015.  Przez cały czas trwania imprezy była prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafią do recyklingu. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe podczas III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI.

Podziękowania dla sponsorów :

- Firma Akryl

- Fundacja Recal

- Komornik Sądowy Robert Damski

- Przędsiębiorstwo Usług Komunalnych

- Pracownia Reklamy Virgo

Szczególne podziękowania kierujemy do Powiatowej Komendy Policji w Lipnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie za zabezpieczenie trasy podczas III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI. 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA " III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI " 13.11.2016r.

 

Nazwisko i Imię

Czas

1

Świder Dawid

17:50:00

2

Wiśniewski Piotr

17:58:00

3

Orłowski Hubert

18:07:00

4

Uzarski Dominik

18:26:00

5

Śliwiński Paweł

18:37:00

6

Ruciński Cezary

18:47:00

7

Perkowski Rafał

18:52:00

8

Brzozowski Szymon

19:00:00

9

Sarnowski Janusz

19:10:00

10

Balcerzak Krzysztof

19:12:00

11

Kopyciński Jakub

19:13:00

12

Olszewski Adam

19:28:00

13

Rzymski Jakub

19:34:00

14

Kępiński Jarosław

19:37:00

15

Falkowski Filip

19:51:00

16

Lorenc Julian

20:00:00

17

Ciećwierz Szymon

20:03:00

18

Majewski Szymon

20:09:00

19

Trzciński Mariusz

20:10:00

20

Ziemiańczyk Jarosław

20:11:00

21

Kruziński Stefan

20:18:00

22

Blachowska Anna

20:23:00

23

Knach Miłosz

20:51:00

24

Kolawa Karol

20:53:00

25

Dubicki Bartłomiej

20:54:00

26

Strzelecki Konrad

21:01:00

27

Steckiewicz Edmund

21:04:00

28

Górzyński Jakub

21:08:00

29

Jaśkiewicz Rafał

21:15:00

30

Sadowski Kacper

21:19:00

31

Bladziak Jakub

21:35:00

32

Wilk Paweł

21:42:00

33

Pawłowski Marcin

21:58:00

34

Nowak Michał

22:06:00

35

Świerczyński Rafał

22:11:00

36

Wiliński Marek

22:17:00

37

Nowacka Anna

22:19:00

38

Janiszewski Przemysław

22:28:00

39

Witczak Ola

22:42:00

40

Wilk Przemysław

22:43:00

41

Kalota Joanna

22:50:00

42

Chełmicki Michał

22:52:00

43

Gajewski Maciej

22:54:00

44

Prykowski Adrian

22:55:00

45

Rzymska Weronika

22:56:00

46

Jetter Piotr

23:13:00

47

Masalski Romuald

23:17:00

48

Doliński Damian

23:24:00

49

Ostrowska Patrycja

23:31:00

50

Kwiatkowski Krystian

23:35:00

51

Złakowska Ewelina

23:38:00

52

Orłowski Sławomir

23:50:00

53

Jeżewski Adrian

23:52:00

54

Widisz Krzysztof

23:53:00

55

Kilanowska Joanna

23:54:00

56

Kowalski Przemysław

24:01:00

57

Lewandowski Jeremiasz

24:04:00

58

Orłowski Przemysław

24:05:00

59

Madzierska Oliwia

24:07:00

60

Konczalski Krzysztof

24:11:00

61

Mielczarek Michał

24:13:00

62

Zabłocki Maciej

24:14:00

63

Lewkowicz Arkadiusz

24:16:00

64

Fydrych Jerzy

24:18:00

65

Szałczyński Sławomir

24:21:00

66

Kruszewski Roman

24:23:00

67

Więczkowski Patryk

24:24:00

68

Wiśniewski Łukasz

24:25:00

69

Lewandowski Paweł

24:29:00

70

Kwiatkowski Patryk

24:55:00

71

Bieńkowska Sylwia

24:56:00

72

Szarszewska Natalia

24:57:00

73

Kmieć Robert

25:04:00

74

Czerwiński Norbert

25:06:00

75

Wiśniewski Robert

25:09:00

76

Uzarska Sylwia

25:18:00

77

Lewkowicz Kamil

25:29:00

78

Piórkowski Stanisław

25:34:00

79

Kuberski Krzysztof

25:42:00

80

Ciecierska Aleksandra

25:44:00

81

Stawski Paweł

25:50:00

82

Sztenderewicz Renata

25:53:00

83

Paradowski Krystian

26:07:00

84

Piasecki Arkadiusz

26:12:00

85

Baranowski Zbigniew

26:16:00

86

Mucha Aleksander

26:22:00

87

Rączkowski Adam

26:22:00

88

Sarnowska Magdalena

26:23:00

89

Chojnacka Krystyna

26:24:00

90

Goczyński Kazimierz

26:28:00

91

Tucholska Anita

26:46:00

92

Fabisiak Agnieszka

26:54:00

93

Wiśniewski Michał

27:01:00

94

Delega Arkadiusz

27:03:00

95

Kisielewska Daria

27:04:00

96

Kwiatkowska Renata

27:06:00

97

Lorenc Elżbieta

27:23:00

98

Spisz Krzysztof

27:38:00

99

Gralewski Jarosław

27:40:00

100

Kaczmarek Monika

27:40:00

101

Gawroński Bartosz

27:42:00

102

Gawroński Paweł

27:43:00

103

Wójcik Agnieszka

27:51:00

104

Pasternak Marcin

27:56:00

105

Pasternak Robert

27:57:00

106

Pasternak Kinga

27:57:00

107

Kołtun Jarosław

27:57:00

108

Chełmicki Grzegorz

28:00:00

109

Seklecka Natalia

28:03:00

110

Marciniak Żaneta

28:23:00

111

Adamski Tobiasz

29:12:00

112

Bieńkowski Marcin

29:25:00

113

Szajgicki Patryk

29:28:00

114

Chojnowska Emilia

28:29:00

115

Szychulski Michał

29:30:00

116

Krajewski Wojciech

29:31:00

117

Drozdowski Wojciech

29:57:00

118

Kycia Piotr

30:02:00

119

Rzepczyńska Karolina

30:11:00

120

Pawłowski Piotr

30:12:00

121

Wszelak Anita

30:21:00

122

Lewandowski Marcin

30:22:00

123

Jakubiak Ewa

30:26:00

124

Lilia Tłusty

30:26:00

125

Radomski Marcin

30:27:00

126

Damski Robert

30:30:00

127

Krajewska Patrycja

30:35:00

128

Czerwińska Ewa

30:52:00

129

Prykowska Mirosława

30:57:00

130

Wysocki Radosław

31:07:00

131

Kozłowska Monika

31:08:00

132

Trzcińska Paulina

31:08:00

133

Bieńkowska – Śliwińska Agnieszka

31:13:00

134

Niedziałkowska Monika

31:15:00

135

Kranc – Ciupa Iwona

31:37:00

136

Klimek Magdalena

31:43:00

137

Klimecka – Łatuta Magdalena

31:43:00

138

Winiecka Ewa

31:43:00

139

Bartosz Aleksandra

31:44:00

140

Raus Kamil

31:44:00

141

Skarżyńska Katarzyna

31:46:00

142

Bartosz Marek

31:47:00

143

Stasiak Monika

31:54:00

144

Kaczorowska Ewa

31:55:00

145

Krajewska Dominika

32:58:00

146

Sarnowska Otylia

35:18:00

147

Walewander Przemysław

35:19:00

148

Gawrońska Alicja

36:33:00

149

Gawrońska Monika

36:33:00

150

Wieczorkowski Jan

36:52:00

Więcej zdjęć znajduje się w zakładce III Lipnowski Bieg Niepodległości.


III LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

8 Listopada 2016

Lista uczestników III LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 13.11.2016 r.

Adamski Paweł
Adamski Tobiasz
Andrzejewska Marta
Badalski Piotr
Balcerzak Krzysztof
Baranowski Zbigniew
Bartosz Marek
Bartosz Ola
Bieńkowska – Śliwińska Agnieszka
Bieńkowska Sylwia
Blachowska Anna
Bladziak Jakub
Błachowicz Dawid
Bober Marcin
Boniecki Damian
Bozanowska Grażyna
Brodecka Magdalena
Brodecki Bartłomiej
Brzozowski Szymon
Brzozowski Szymon
Chełmicki Grzegorz
Chełmicki Michał
Chojnacka Krystyna
Chojnowska Emilia
Ciecierska Aleksandra
Ciećwierz Dawid
Czerwińska Ewa
Czerwiński Aleksander
Czewriński Norbert
Damski Robert
Delega Arkadiusz
Doliński Damian
Drozdowski Wojciech
Dubicki Bartłomiej
Fabisiak Agnieszka
Falkowski Filip
Fydrych Jerzy
Gajewski Maciej
Gajtkowska Aleksandra
Gajtkowski Krzysztof
Gawrońska Alicja
Gawrońska Monika
Gawroński Bartosz
Gawroński Paweł
Gąsiorowska Sylwia
Goczyński Kazimierz
Górzyński Kamil
Gralewski Jarosław
Gruszczyński Krzysztof
Jakubiak Ewa
Janiszewski Przemysław
Jaskiewicz Rafał
Jeżewski Adrian
Kaczmarek Monika
Kaczorowska Ewa
Kalkstein Marcel
Kalota Joanna
Kawczyński Marcin
Kępiński Jarosław
Kilanowska Joanna
Kisielewska Daria
Klimecka – Łatuta Karolina
Klimek Magdalena
Kłosowski Marcin
Knach Miłosz
Kolawa Karol
Kołtun Jarosław
Konczalski Krzysztof
Kopyciński Jakub
Kowalski Maciej
Kowalski Przemysław
Kozłowska Monika
Kórnatowski Alan
Krajewska Dominika
Krajewska Patrycja
Krajewski Wojciech
Kranc Ciupa Iwona
Kruszewski Roman
Kruziński Stefan
Kuberski Krzysztof
Kwiatkowska Małgorzata
Kwiatkowska Renata
Kwiatkowski Krystian
Kwiatkowski Patryk
Kycia Piotr
Lewandowski Jeremiasz
Lewandowski Marcin
Lewandowski Paweł
Lewandowski Wojciech
Lewkowicz Arkadiusz
Lewkowicz Kamil
Lorenc Elżbieta
Lorenc Julian
Lorenc Martyna
Łatuta Przemysław
Madzierska Oliwia
Majewski Szymon
Makowska Ewelina
Makowska Wioletta
Makowski Marcin
Marciniak Żaneta
Masalski Romuald
Mielczarek Michał
Mroczkowski Michał
Mucha Aleksander
Niedziałkowska Monika
Nowacka Anna
Nowak Michał
Olszewski Adam
Orłowski Hubert
Ostrowska Patrycja
Paćko Ewa
Pałaszyńska Katarzyna
Paradowski Krystian
Pasternak Jolanta
Pasternak Kinga
Pasternak Marcin
Pasternak Robert
Pawłowski Marcin
Pawłowski Piotr
Perkowski Rafał
Piasecki Arkadiusz
Piłatowski Jakub
Piórkowski Stanisław
Pniewska Wiktoria
Poturalski Ireneusz
Prykowska Mirosława
Prykowski Adrian
Radke Szymon
Radomski Marcin
Raus Kamil
Rączkowski Adam
Romański Paweł
Rosińska Weronika
Ruciński Cezary
Rzepczyńska Karolina
Rzymska Weronika
Rzymski Jakub
Sadowski Kacper
Sarnowska Magdalena
Sarnowska Otylia
Sarnowski Janusz
Sekielska Natalia
Sidwa Damian
Sieradzka Natalia
Silko Barbara
Skarżyńska Katarzyna
Spisz Krzysztof
Starczewska Magdalena
Stasiak Monika
Stawski Piotr
Steckiewicz Edmund
Strucińska Wioletta
Strzelecki Konrad
Szałczyński Sławomir
Szarszewska Natalia
Szczepańska Karolina
Szkodziński Arkadiusz
Szychulska Zuzanna
Szychulski Michał
Śliwiński Paweł
Świder Dawid
Świerczyński Rafał
Trzcińska Paulina
Trzciński Arkadiusz
Tucholska Anita
Uzarska Sylwia
Uzarski Dominik
Wesołkowska Oliwia
Widisz Krzysztof
Wieczorkowski Jan
Więczkowski Patryk
Wilk Paweł
Wilk Przemysław
Winiecka Ewa
Wiśniewski Michał
Wiśniewski Ariel
Wiśniewski Krzysztof
Wiśniewski Łukasz
Wiśniewski Łukasz Paweł
Wiśniewski Piotr
Wiśniewski Robert
Witczak Ola
Woźniak Mariusz
Wójcik Agnieszka
Wszelak Anita
Wysocki Radosław

Ziemiańczyk Jarosław



WYNIKI II KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

7 Listopada 2016

W dniu 06.11 br. odbyła się II kolejka  LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. LIPNOWIAK OLDBOY - TEAM LIPNO 3 - 2 ( 25:21 25:17 19:25 23:25 15:10 )

2. SETBOL CZERNIKOWO STAKON KIKÓŁ 3 - 0 ( 25:11 25:15 25:21 )

3. RADOMICE - KARNKOWO 3 - 1 ( 25:17 20:25 25:23 25:22 )

4. MOHITO - KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ 0 - 3 ( 13:25 19:25 20:25 )


Zestawienie par III kolejki LALPS 20.11.2016 

Godz : 9:00 KARNKOWO – KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

Godz : 9:00 TEAM LIPNO – MOHITO

Godz : 10:30 SETBOL CZERNIKOWO – LIPNOWIAK OLDBOY

Godz : 10:30 RADOMICE - STAKON KIKÓŁ

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI. 




WYNIKI I KOLEJKI LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ

31 Października 2016

W dniu 30.10 br. odbyła się I kolejka LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ.

Wyniki : 

1. KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ - TEAM LIPNO 1 - 3 ( 24:26 21:25 28:26 16:25 )

2. MOHITO - STAKON KIKÓŁ 3 - 2 ( 27:25 16:25 21:25 25:13 15:13 )

3. KARNKOWO - LIPNOWIAK OLDBOY 1 - 3 ( 21:25 13:25 25:23 17:25 )

SETBOL CZERNIKOWO - RADOMICE  Przełożony

Zestawienie par II kolejki LALPS 06.11.2016 r.

1. Godz : 9:00 STAKON KIKÓŁ – SETBOL CZERNIKOWO

2. Godz : 9:00 TEAM LIPNO – LIPNOWIAK OLDBOY

3. Godz : 10:30 MOHITO – KSR OGOŃCZYK KIKÓŁ

4. Godz : 10:30 RADOMICE - KARNKOWO

Więcej informacji i aktualna tabela znajdują się w zakładce AMATORSKA LIGA SIATKÓWKI. 


INFORMACJA

28 Października 2016

Informujemy, że w dniu 31.10 br. ( Poniedziałek ) Kryta Pływalnia będzie czynna od 13:00 do 20:00 

 

 

 

 

 


 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] »

Nasze Obiekty

Plywalnia Stadion Orlik Plywalnia Stadion Orlik

Nasi partnerzy

UM LipnoLZSMienWopr PUKTerazlipnopspProActiv