Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2019

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu 11.01 br. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 8 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy- zwycięscy grup grali w wielkim finale zaś drużyny z drugich miejsc powalczyli o 3 miejsce.

Drużyny które wystąpiły w turnieju- grupa. A  OSP CHLEBOWO, GMINA LIPNO, TERAZLIPNO, PUK LIPNO     grupa. B   AUTO KOMIS LEWICCY, TAPICER SKŁAD, UKS LIPNO, MIENIAWKA ZAJAWKA. W meczu o 3 miejsce  TERAZLIPNO pokonało 2:1 drużynę  UKS LIPNO. W wielkim finale zagrały drużyny GMINY LIPNO i AUTO KOMIS LEWICCY, wynik spotkania 1:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Bartczaki z drużyny GMINY LIPNO. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsze drużyny pamiątkowe medale i puchary.

Składamy serdeczne podziękowania dla sędziów turnieju Marcinowi Bartczakowi i Krzysztofowi Budzińskiemu. 

W dniu 13.01 br. na Krytej Pływalni w Lipnie już po raz siódmy Lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizowało akcję  ''Pierwszy Oddech Pod Wodą'' wspierając XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja skierowana była do osób, które chcą zanurkować w pełnym ekwipunku płetwonurka wspierając przy tym konto WOŚP. Pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów Lipnowskiego WOPR można było zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka. Podziękowania dla OSP Cekcyn.

Więcej zdjęć znajduje się w galerii.

Inne Wydarzenia