Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2017

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu 13.01 br. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 8 zespołów.

Drużyny były podzielone na dwie grupy, grupa A - Gmina Lipno, Przepraszam że Gramy, Dream Team, Lewicki. Grupa B - Wopr Lipno, Krasucki, Terazlipno, Cymerman, z każdej grupy awansowały dwie najlepsze drużyny, które zagrały w półfinale. Z grupy A awansowały Lewicki i Gmina Lipno zaś z grupy B awansowali Cymerman i Terazlipno.

W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Lewicki - Terazlipno, wynik spotkania 0 - 0 w karnych wygrali zawodnicy Terazlipno 2 - 0.W drugim półfianle zagrali Cymerman i Gmina Lipno, wynik spotkania podobnie jak w pierwszy półfniale 0 - 0 w karnych wygrała Gmina Lipno 2 - 1.

w meczu o 3 miejsce spotkały się drużny Cymerman i Lewicki, wynik spotkania 1 - 0.

W wielkim finale spotkały się drużyny Terazlipno i Gmina Lipno, wynik spotkania 0 - 0 w karnych wygrali zawodnicy Terazlipno 2 - 1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Narczewski z drużyny Terazlipno.

Składamy serdeczne podziękowania dla sędziów turnieju p. Dariusza Łegosz i Adriana Rybowicza.

W dniu 15.01 br. na krytej pływalni w Lipnie już po raz czwarty Lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przy pomocy Klubu Nurkowego RUNTIME włączyło się w akcję " Pierwszy Oddech Pod Wodą" wspierając XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja skierowana była do osób, które chcą zanurkować w pełnym ekwipunku płetwonurka wspierając przy tym konto WOŚP. Pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów LIPNOWSKIEGO WOPR można było zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka.

Inne Wydarzenia