Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2018

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu 12.01 br. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 11 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy- zwycięscy grup grali w wielkim finale zaś drużyny z drugich miejsc powalczyli o 3 miejsce.

Drużyny które wystąpiły w turnieju- grupa. A   WOPR LIPNO, NIECHCIANI NIELUBIANI, WCZORAJSI, WISŁA DOBRZYŃ, AUTO KOMIS LEWICCY, TERAZLIPNO      grupa. B   LUDKI, GMINA LIPNO, PUK LIPNO, UKS LIPNO, ŁĄCZY NAS PIŁKA. W meczu o 3 miejsce  TERAZLIPNO pokonało 1:0 drużynę  ŁĄCZY NAS PIŁKA. W wielkim finale zagrały drużyny GMINY LIPNO i WISŁY DOBRZYŃ, wynik spotkania 0:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Markowski z drużyny TERAZLIPNO. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsze drużyny pamiątkowe puchary.

Składamy serdeczne podziękowania dla sędziów turnieju Marcinowi Bartczakowi i Mariuszowi Korpalskiemu. 

W dniu 14.01 br. na Krytej Pływalni w Lipnie już po raz piąty Lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przy pomocy Klubu Nurkowego RUNTIME włączyło się w akcję ''Pierwszy Oddech Pod Wodą'' wspierając XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja skierowana była do osób, które chcą zanurkować w pełnym ekwipunku płetwonurka wspierając przy tym konto WOŚP. Pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów Lipnowskiego WOPR można było zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka. 

Więcej zdjęć znajduje się w galerii.

Inne Wydarzenia