Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

FINAŁ SPARTAKIADY SZKOLNEJ

W dniu 14 maja 2017 r. Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie w nagrodę za zwycięstwo w II Lipnowskiej Spartakiadzie Szkolnej udała się na wycieczkę do Warszawy, gdzie uczniowie mieli dużo atrakcji.

Patronat nad całoroczną imprezą sprawował Burmistrz Miasta Lipna -Pan  Paweł Banasik.

Zaczęliśmy od seansu filmowego w Multikinie w Złotych Tarasach - '' Strażnicy Galaktyki.''.

Po filmie dzieci także odwiedziły restaurację Mc Donald's ( podziękowanie dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych za ufundowanie posiłku dla uczestników wycieczki).

Następnym punktem programu był wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki gdzie dzieci mogły obejrzeć panoramę Warszawy.

Nagrodą główną dla zwycięskiej szkoły był udział w meczu Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Termalica Bruk Bet Nieciecza.

Dla większości uczestników był to pierwszy taki mecz w życiu., na tak pięknym stadionie. Dzieciom towarzyszyły niesamowite emocje i świetnie się bawiły dopingując piłkarzy z trybun.

Jeszcze raz gratulujemy Szkole Podstawowej nr 3 i zapraszamy już na kolejną edycję Lipnowskiej Spartakiady Szkolnej, która wystartuje we wrześniu tego roku.

Dziękujemy panu Mariuszowi Spiszowi za możliwość bezpłatnego obejrzenia seansu filmowego oraz meczu piłkarskiego Ekstraklasy Legia Warszawa - Termalica Bruk Bet Nieciecza.

Podziękowania kierujemy także dla pana Roberta Damskiego -Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lipnie za pomoc w organizacji wycieczki do Warszawy.

Więcej zdjęć znajduje się w galerii FINAŁ SPARTAKIADY SZKOLNEJ. 

 

 

 

 

Inne Wydarzenia