Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

FINAŁ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2018

W dniu 9 maja br. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Lipnie w nagrodę za zwycięstwo w III LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADZIE SZKOLNEJ 2017/2018 udała się na wycieczkę do Warszawy, gdzie uczniowie mieli dużo atrakcji.

Patronat nad całoroczną imprezą sprawował Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik.

Wycieczkę zaczęliśmy od zwiedzania stadionu Legii Warszawa wraz z przewodnikami. Dzieci miały możliwość zwiedzania szatni piłkarskich, stanowisk komentatorskich, ławek rezerwowych dla piłkarzy oraz loży VIP.

Następnie udaliśmy się na seans filmowy do Multikina na film Player One.  Po filmie dzieci odwiedziły także restaurację Mc Donald's.

Nagrodą główną dla zwycięskiej Szkoły był udział w meczu Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Płock.

Dla większości dzieci był to pierwszy mecz w życiu na tak pięknym stadionie. Dzieciom towarzyszyły niesamowite emocje i świetnie się bawiły dopingując piłkarzy z trybun.

W dniu 5 maja br. Szkoły Podstawowe, które zajęły 2 i 3 miejsce również pojechały na mecz Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Lechem Poznań.

Podziękowania kierujemy do Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Marcina Kawczyńskiego za ufundowanie posiłku dla uczestników wycieczki.

Dziękujemy Prezesowi Multikino Media  Mariuszowi Spiszowi za możliwość bezpłatnego obejrzenia seansu filmowego oraz meczu piłkarskiego Ekstraklasy Legia Warszawa- Wisła Płock.

Dziękujemy Radnemu Rady Miejskiej w Lipnie Zbigniewowi Janiszewskiemu, który w imieniu Prezesa Wisły Płock wręczył bilety na mecz Wisły Płock- Lech Poznań.

Podziękowania kierujemy także do Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Roberta Damskiego za pomoc w organizacji wycieczki do Warszawy.

Jeszcze raz gratulujemy Szkole Podstawowej nr 2 w Lipnie i już dziś zapraszamy na kolejną edycję LIPNOWSKIEJ SPARTAKIADY SZKOLNEJ , która wystartuje we wrześniu tego roku.

Zdjęcia znajdują się w galerii : FINAŁ SPARTAKIADY SZKOLNEJ 2018

Inne Wydarzenia