Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

DNI LIPNA NA SPORTOWO ZA NAMI

W dniu 11 sierpnia 2019 r. na Stadionie Miejskim w Lipnie odbyły się Dni Lipna na sportowo. W turnieju siatkówki plażowej wzięło udział 9 par, graliśmy systemem brazylijskim. Po kilku godzinach zmagań w finale para Dankowski Jakub, Wiśniewski Krzysztof pokonała po zaciętym spotkaniu 1:0 parę Sawicki Marcin, Góralski Michał. Najlepszym zawodnikiem turnieju siatkówki plażowej został Wiśniewski Krzysztof.
W meczu pokazowym drużyna młodzików MKS Mień Lipno wygała 4 - 2 z Lubienianka Lubień Kujawski. Następnie odbył się pokaz sztuk walki : "Czarny Orzeł"
W biegach dla dzieci wzięło udział łącznie 70 dzieci. Klasyfikacja :
5 lat i mniej
1. Wyszyńska Barbara
2. Alama Michał
3. Śmigielski Kacper
6 - 7 lat
1. Alama Tomasz
2. Gęsicka Aneta
3. Kmita Wojciech
8 - 9 lat dziewczynki
1. Gęsicka Natalia
2. Orłowska Lena
3. Szpanelewska Amelia
8 - 9 lat chłopcy
1. Łęgosz Stanisław
2. Korczak Kamil
3. Kolczyński Kamil
10 - 11 lat dziewczynki
1. Lipska Maja
2. Ersteniuk Joanna
10 - 11 lat Chłopcy
1. Opuszyński Jakub
2. Gawroński Bartosz
3. Wojciechowski Radosław
Po biegach dzieci korzystały z darmowych zjeżdżalni dmuchanych. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale a najlepsi otrzymali puchary.
O godzinie 14:00 na zakończenie " Dni Lipna na Sportowo " odbył się mecz towarzyski pomiędzy samorządowcami z Miasta i Powiatu. Mecz dostarczył wiele emocji dla przybyłych kibiców zakończył się zwycięstwem Miasta 7 - 2 
Podziękowania kierujemy do sędziów meczów piłkarskich : Tomasz Strzelecki, Krzysztof Budziński i Adrian Sławkowski. Turniej siatkówki plażowej sędziował Jarosław Ciechanowski. 
Medale i puchary wręczali Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik, Zastępca Burmistrza Miasta Lipna Jolanta Zielińska i Dyrektor MOSiR Lipno Krzysztof Spisz.

Inne Wydarzenia