Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

DNI LIPNA NA SPORTOWO

W dniu 3 września 2017r. na Stadionie Miejskim w Lipnie odbyły się DNI LIPNA NA SPORTOWO

W turnieju siatkówki plażowej wzięło udział 6 par. Zagraliśmy systemem brazylijskim, po kilku godzinach gry w finale spotkały się pary Milak Michał-Szymański Mateusz i Jankowski Paweł- Jankowski Bartłomiej. Po bardzo zaciętym spotkaniu 2:0 wygrali Jankowski Paweł i Bartłomiej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jankowski Bartłomiej. Dla najlepszych puchary wręczali Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik, zastępca Burmistrza Miasta Lipna Jolanta Zielińska i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie Krzysztof Spisz.

Następnie zagrali mecz piłkarski drużyny młodzików UKS Lipno i Sadownika Waganiec, w którym lepszym okazali się zawodnicy z Lipna wygrywając 1:0

O godzinie 13:00 rozpoczął się mecz piłkarski pomiędzy samorządowcami z Lipna i Rypina. Mecz dostarczył wiele emocji dla przybyłych kibiców a skończył się remisem 5:5.

Podziękowania kierujemy sędzią meczu piłkarskiego- Jarosław Bykowski, Krzysztof Budziński, Marcin Prażniewski i Jarosław Ciechanowski który sędziował turniej siatkówki plażowej.

 

Inne Wydarzenia