Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

VI LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - WYNIKI

W niedzielne popołudnie 10 listopada odbył się VI Lipnowski Bieg Niepodległości . Pięciokilometrowa trasa biegu wiodła parkowymi alejkami, ul. Szkolną, ul. 22- go Stycznia, ul. Mokrą, Bulwarem im. Poli Negri. Start i meta były umiejscowione w Parku Miejskim. W imprezie udział wzięło blisko stu uczestników. Po biegu na zawodników czekała gorąca grochówka. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale.
Najszybszym zawodnikiem został Sebastian Waszak z Włocławka jako drugi linie mety minął Michał Ruciński z Płocka a na trzecim miejscu uplasował się Krystian Górski z Agnieszkowa.
Wśród pań najlepsza okazała się Teresa Kamińska z Miesiączkowa przed Wiolettą Makowską z Borku oraz Magdaleną Klimek z Włocławka.
Wyróżniono także najlepszych mieszkańców i mieszkanki Lipna.
Najlepsi mieszkańcy Lipna:
1. Kuberski Krzysztof
2. Bolewicz Dominik
3. Malanowski Michał
Najlepsze mieszkanki Lipna:
1. Lewandowska Beata
2. Śmiechowska Anna
3. Kornacka Katarzyna.
Statuetki otrzymali także najstarsi i najmłodsi uczestnicy biegu.
Pan Kazimierz Zawadzki z Włocławka (1945 r.) oraz Zuzanna Kamińska z Witkowa ( 2013 r.)
Puchary wręczyła Jolanta Zielińska - Zastępca Burmistrza Miasta Lipna, Kamil Komorowski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Lipnie oraz Krzysztof Spisz - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie.
Serdeczne podziękowania kierujemy dla Lipnowskiego WOPR , Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie a także lipnowskiej Policji za pomoc w zabezpieczeniu trasy biegu.

Pliki do pobrania

Tabela końcowa VI LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

Pobierz

Inne Wydarzenia