Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ 20.01.2023

Turniej piłki nożnej halowej WOŚP 20.01.2023 - Zwycięska drużyna

W dniu 20 stycznia br. odbył się turniej piłki nożnej halowej z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem Turnieju jest Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lipnie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Starosty Lipnowskiego Krzysztofa Baranowskiego. 

  W Turnieju wzięło udział 10 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy. Drużyny które wystąpiły w turnieju : Gr A - Drzewiarz bis, Rodzinka.pl, Smalec Stelmański , RWM, Braveheart.  Gr B - Straż Lipno, Młodzi Kreatywni, Gmina Lipno, Furioza i Mohito.

W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Rodzinka.pl i Mohito. W tym spotkaniu bramki nie padły a w karnych Rodzinka.pl wygrała 4 - 3. W drugim półfinale spotkali się Smalec Stelmański  i Gmina Lipno, w karnych 3 - 1 wygrała drużyna Smalec Stelmański . W meczu o 3 miejsce Gmina Lipno 4 - 0 pokonała Mohito. W wielkim finale zagrały ze sobą drużyny Rodzinka.pl i Smalec Stelmański. Wynik spotkania 0 - 0, w karnych lepsi okazali się zawodnicy z Rodzinki.pl wygrywając 3 - 2. 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartek Lewicki z drużyny Rodzinka.pl . Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. 

Składamy serdecznie podziękowania  dla sędziów turnieju Adrianowi Sławkowskiemu i Marcinowi Prażniewskiemu. 

 

Inne Wydarzenia