Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - WOŚP

Turniej piłki nożnej halowej WOŚP 15.12.2023

W miniony piątek w hali sportowej Zespołu Szkół w Lipnie odbył się turniej piłki nożnej halowej z okazji 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem turnieju jest Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w Lipnie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Starosty Lipnowskiego Krzysztofa Baranowskiego.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A zagrały drużyny -Mohito, Straż, RWM i Gmina Lipno. W grupie B -Rodzinka.pl, Pączuszki, Kici_Koty i Reprezentacja Reymonta. Dwa najlepsze zespoły wychodziły z każdej grupy. W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Gminy Lipno i Rodzinka.pl. W tym spotkaniu bramki nie padły, a w karnych Rodzinka.pl wygrała, 3-1. W drugim półfinale spotkały się Reprezentacja Reymonta i Straży. Lepsza okazała, się drużyna Straży wygrywając 3-0. W meczu o 3 miejsce Gmina Lipno pokonała 2-0 Reprezentację Reymonta. W finale zagrały ze sobą drużyny Rodzinka.pl i Staży, lepsi okazali się zawodnicy z Rodzinki.pl, wygrywając 3-0. Najlepszym zawodnikiem został Dawid Cymerman z drużyny Rodzinka.pl.

Najlepsze drużyny otrzymały, pamiątkowe puchary a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Składamy serdeczne podziękowania dla sędziów turnieju Adrianowi Sławkowskiemu i Marcinowi Prażniewskiemu. 

Inne Wydarzenia