Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

 

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  W dniu 17.12.2021 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej na hali sportowej Zespołu Szkół w Lipnie. W Turnieju wzięło udział 9 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy- zwycięzcy grup zagrali w finale zaś drużyny z drugich miejsc powalczyli o trzecie miejsce. Drużyny które wystąpiły w turnieju : Gr A - Monster Team, Cannabis, Tutti Frutti, Stara Wola i Terazlipno. Gr B - Groszek Team, Gmina Lipno, Pączuszki i Wośpowy Team.

Zespoły które zajęły drugie miejsca w grupie czyli Monster Team i Pączuszki zagrali o 3 miejsce, lepsza okazała się drużyna Monster Team która wygrała 4-2. W  finale spotkały się drużyny Gminy Lipno i Terazlipno, po emocjonującym spotkaniu drużyna Gminy Lipno wygrała 2-1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Podlas drużyny Gminy Lipno. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Podczas turnieju odbyła się licytacja o różne fanty oraz organizatorzy zapewnili dla wszystkich zawodników gorący poczęstunek i ciasto.

Składamy serdecznie podziękowania  dla sędziów turnieju Łukaszowi Mosakowskiemu i Jarosławowi Bykowskiemu. 

 

Inne Wydarzenia