Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

ROWEROWA STOLICA POLSKI 2024

Razem kręcimy kilometry dla Lipna - Rowerowa Stolica Polski! ???????????

Rusza niezwykła akcja - wspólnie stajemy przed wyzwaniem, aby uczynić Lipno Rowerową Stolicą Polski! ???????? Przyłącz się do nas, dziel się pasją do jazdy na rowerze i razem zbierzmy setki, a może nawet tysiące kilometrów!

??????? Oficjalny Trening: Już 21 marca rozpoczynamy oficjalny trening! Rozgrzewka potrwa do 21 maja, a następnie w czerwcu rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski ???????????

Kochasz dwa kółka? Lubisz zdrową sportową rywalizację? Szukasz atrakcyjnej formy rekreacji? Od 15 marca można dołączyć do Treningu w aplikacji Aktywne Miasta.

Udział w zabawie jest dla uczestników całkowicie bezpłatny!

???? Jak to zrobić?

1. Pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta z właściwego dla siebie sklepu ????

2. Z menu wybierz "Rywalizacje", następnie w zakładce "Ogólne" - Trening Rowerowej Stolicy Polski 2024 UWAGA: dla Gmin. ??

Aby dołączyć do rywalizacji, z listy rozwijanej wybierz Gminę Lipno

3. W kolejnym kroku wybierz grupę z listy lub zaproponuj nową grupę i razem z przyjaciółmi weźcie udział w zabawie!

4. Wsiądź na rower, włącz aplikację i rejestruj pokonany dystans.

5. Kręć kilometry, gdziekolwiek jesteś.

???? Nieograniczona Rywalizacja:

Nie musisz być w Lipnie, ani być mieszkańcem Lipna, aby kręcić dla niego kilometry! Każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może wspierać Lipno w walce o Rowerową Stolicę Polski. Liczy się każdy przejechany kilometr!

Pobierając aplikację, zyskujesz darmowe narzędzie treningowe, dostęp do indywidualnych rankingów i historii swoich aktywności. Biorąc udział w rywalizacji, masz możliwość sprawdzić się w ogólnopolskiej rywalizacji, bawić się z przyjaciółmi i kręcić kilometry dla swojej małej ojczyzny w ogólnopolskim konkursie. Aplikacja Aktywne Miasta jest w pełni zintegrowana z aplikacją Garmin Connect, co umożliwia importowanie treningów. Zapisując się już teraz na trening, na pewno nie przegapisz czerwcowej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. ???????

Chcesz korzystać z aplikacji? Nic prostszego!

Kliknij https://aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz albo użyj kodu QR, aby zacząć swoją przygodę

Uwaga ??

Biorąc udział w zabawie musicie pamiętać, że:

- przystępując do Rywalizacji należy wybrać Gmina Lipno,

- by aplikacja poprawnie naliczyła kilometry pamiętajcie o optymalizacji ustawień telefonu tj: wyłączenia oszczędzania baterii w telefonie. ????

- zarówno Trening jak i czerwcowa Rywalizacja będą miały postać dwóch równoległych konkursów

- można kręcić jednocześnie w obu rywalizacjach!

???? Dodatkowo, śmiało wrzucajcie zdjęcia z Waszych tras rowerowych - chcemy zobaczyć, gdzie Wasze rowery zabierają Was tym razem! ????????

???? Nagrody i Motywacje:

- Dla uczestników zabawy, którzy w trakcie rywalizacji wykręcą najwięcej kilometrów mogą liczyć na dodatkowe wyróżnienie.

Przyłącz się do naszej społeczności rowerowej, pokaż, że Lipno to miejsce, gdzie bije serce rowerowej pasji! ????????????????

Spędzajmy czas na świeżym powietrzu, aby wykręcić jak najwięcej kilometrów dla naszego Miasta w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski! ??????? ???? ??

Koordynator:

Paweł Uzarski

Nr telefonu: 512 952 863

???? Więcej informacji na: https://aktywne.miasta.pl/

???? Regulamin: https://www.aktywne.miasta.pl/p/24-regulamin-aplikacji-

#aktywnemiasta #rowerowastolicapolski #kręcimykilometrydlalipna #pasjanadwóchkółkach #lipnorowerowespotkania #roweremprzezlipno #jazdanarowerze #rowerowewyzwania

Inne Wydarzenia