Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

IX LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - ZAPISY

Plakat informujący o biegu niepodległości w dniu 12.11.2023 r.

W dniu 12 Listopada 2023 r. o godz. 11:30 odbędzie się IX LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI na dystansie ok. 5 km. Start i meta biegu znajduje się w Parku Miejskim. 

Zapisy wyłącznie poprzez stronę internetową. https://b4sportonline.pl/ix_lipnowski_bieg_niepodleglosci/zapisy_na_ix_lipnowski_bieg_niepodleglosci/7691   (są 3 kroki, żeby się zapisać na bieg-1 krok w zapisach jest nieobowiązkowy)

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i ciepły posiłek. Koszt udziału w biegu wynosi, 10 zł   Każdy uczestnik musi wypełnić formularz zgłoszeniowy i podpisać akceptację regulaminu w dniu biegu. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (zgody będą dostępne w dniu biegu). W biegu będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja kobiet i mężczyzn. Nagrodzimy najlepszych mieszkańców z Miasta Lipna  (kobiety i mężczyźni oddzielnie od 1 do 3 miejsca). Uczestnicy z Miasta Lipna muszą okazać w dniu biegu dokument potwierdzający zameldowanie. Puchary otrzymają najmłodszy (który ukończy samodzielnie bieg) i najstarszy uczestnik biegu. 

Liczba osób jest ograniczona- 120 uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń).

Trasa biegu-Park Miejski -ul. Szkolna -ul. 22 go Stycznia-ul. 3- go Maja (bieg chodnikiem) -  ul. Bulwarna (Bulwar Poli Negri) - ul. Szkolna- Park Miejski. 

Regulamin biegu i trasa biegu znajdują się w załączonych plikach.

Pliki do pobrania

Regulamin IX Lipnowskiego Biegu Niepodległości 12.11.2023

Pobierz

Trasa Biegu 12.11.2023

Pobierz

Inne Wydarzenia