Wersja Kontrastowa

Aktualności

RAJD ROWEROWY

Rodzinny rajd rowerowy

Kolejny w tym roku marszałkowski rodzinny rajd dla miłośników dwóch kółek odbędzie się w sobotę (7 lipca) na trasie Lipno- Skępe.

Podczas imprezy będziemy promować trwającą właśnie przebudowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 559 na odcinku Lipno- Kamień Kotowy- granica województwa. W ramach inwestycji powstanie także bezpieczna droga dla użytkowników jednośladów.

Trasa 17-kilometrowego objazdu będzie wiodła z Parku Miejskiego im. Gabriela Narutowicza w Lipnie do Jeziora Wielkiego w Skępem. Start o godzinie 13.30. Najpierw rowerzyści skierują się w stronę drogi wojewódzkiej nr 559 i dalej w kierunku Skępego. Po około 5 km zjadą z w kierunku Wierzbicka i Pokrzywnika. Następnie pojadą przez Żagno w kierunku Jeziora Wielkiego. Po około 11 km skręcą w kierunku Leśnictwa Głęboczek i dojadą do Skępego. Meta na plaży nad Jeziorem Wielkim.

Na pierwszych 300 zarejestrowanych uczestników czekają bezpłatne pakiety startowe, w skład których wchodzi numer startowy, pamiątkowa koszulka, woda mineralna oraz talon na posiłek regeneracyjny do wykorzystania na miejscu mety. Pakiety startowe będzie można odbierać w biurze zawodów na terenie Parku Miejskiego w Lipnie w sobotę 7 lipca od godziny 12. W czasie rajdu będzie można wziąć udział w quizie, w którym do wygrania będzie rower!

Aby wziąć udział w rajdzie i odebrać bezpłatny pakiet startowy wystarczy zgłosić swój udział za pośrednictwem strony internetowej:zapisy.sts-timing.pl/361/.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

Inne Aktualnośći