Wydarzenia

NOCNY BIEG ULICAMI LIPNA

3 czerwca 2017 roku z okazji Jubileuszu Stulecia Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie odbył się NOCNY BIEG ULICAMI LIPNA.

Impreza zorganizowana została przez Dyrektora Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie przy współpracy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie.

Po całkowitym podliczeniu okazało się, że w biegu wzięło udział 136 uczestników ( 197 zapisało się  )

Klasyfikacja mężczyzn :

I miejsce Piotr Wiśniewski

II miejsce Piotr Sztolcman

III miejsce Dominik Uzarski

Klasyfikacja kobiet :

I miejsce Anna Blachowska

II miejsce Wioletta Makowska

III miejsce Katarzyna Kuchnicka

Najmłodszym uczestnikiem biegu została Justyna Marciniak a najstarszym uczestnikiem został Jan Wieczorkowski.

Najlepszą absolwentką szkoły została Wioletta Makowska, najlepszym absolwentem został Jakub Kopyciński a najlepszym pracownikiem szkoły został Jarosław Lewicki.

Podziękowania za pomoc w organizacji biegu kierujemy do :

- Powiatowej Komendy Policji w Lipnie

- Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie

- Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie

- Lipnowskiemu WOPR

- Firmie ZPUH M. Cymerman

- Firmie Mohito

- Firmie Lewiatan

- Pracowni Reklamy Virgo

Patronami medialnymi byli : Tygodnik Lipnowski, Info Lipno, Portal Terazlipno i Tygodnik Regionu Lipnowskiego CLI.

Zwycięzcami byli wszyscy ...  niektórzy pokonali swoje słabości i im należy się wielki szacunek. Dziękujemy raz jeszcze za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne biegi organizowane przez MOSiR Lipno.

Więcej zdjęć znajduje się w galerii: NOCNY BIEG ULICAMI LIPNA.

 

Klasyfikacja końcowa- NOCNEGO BIEGU ULICAMI LIPNA 03.06.2017r.

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

 

 

1

Piotr Wiśniewski

48

Filip Korowicki

2

Piotr Sztolcman

49

Krzysztof Stroisz

3

Dominik Uzarski

50

Piotr Puchalski

4

Hubert Orłowski

51

Wojciech Prokopowicz

5

Jakub Kopyciński

52

Ewelina Złakowska

6

Rafał Pokora

53

Kacper Falkowski

7

Filip Falkowski

54

Sławomir Orłowski

8

Jarosław Łukaszewski

55

Krzysztof Kuberski

9

Jakub Rzymski

56

Dawid Bykowski

10

Maciej Gołębiewski

57

Błażej Korowicki

11

Marek Kędzior

58

Magdalena Klimek

12

Anna Blachowska

59

Sławomir Leśniewski

13

Jakub Bladziak

60

Grzegorz Brunowicz

14

Karol Kolawa

61

Dariusz Klaban

15

Marcin Kołosowski

62

Kamil Raus

16

Rafał Świerzczyński

63

Paweł Romański

17

Jeremiasz Lewandowski

64

Tobiasz Adamski

18

Kacper Sadowski

65

Jerzy Fydrych

19

Konrad Strzelecki

66

Paweł Lewandowski

20

Łukasz Raczkowski

67

Stanisław Lewicki

21

Paweł Zakrzewski

68

Mikołaj Lewandowski

22

Maciej Gajewski

69

Piotr Morawski

23

Mateusz Wendland

70

Jarosław Lewicki

24

Wioletta Makowska

71

Zbigniew Blachowski

25

Katarzyna Kuchcińska

72

Marta Grzywińska

26

Adrian Jeżewski

73

Piotr Majchrzak

27

Justyna Sztypka

74

Patryk Gromada

28

Konrad Sztypka

75

Jarosław Gralewski

29

Marek Wiliński

76

Magdalena Sarnowska

30

Marcin Pawłowski

77

Marek Bartosz

31

Dawid Wasiniak

78

Mariola Bartosz

32

Anna Nowacka

79

Monika Kaczmarek

33

Weronika Rzymska

80

Arkadiusz Szkodziński

34

Roman Kruszewski

81

Anita Tucholska

35

Ola Witczak

82

Renata Kwiatkowska

36

Przemysław Orłowski

83

Izabela Szychulska

37

Łukasz Wiśniewski

84

Michał Szychulski

38

Marcin Nowatkowski

85

Kamil Jakubowski

39

Piotr Jetter

86

Joanna Gajda

40

Elżbieta Matuszewska

87

Dominika Ośmiałowska

41

Jan Bujalski

88

Filip Lewicki

42

Aneta Błaszkowska

89

Mariusz Błaszkiewicz

43

Paweł Kuropatwa

90

Krzysztof Fortuniak

44

Sławomir Szałczyński

91

Wojciech Górski

45

Michał Chełmicki

92

Grzegorz Chełmicki

46

Renata Sztenderewicz

93

Marek Stawicki

47

Natalia Szarszewska

94

Agnieszka Romańska

95

Natalia Lewandowska

116

Paulina Pyszorska

96

Krystian Paradowski

117

Monika Kozłowska

97

Wojciech Lewandowski

118

Paulina Trzcińska

98

Joanna Zielińska

119

Radosław Wysocki

99

Alicja Zielińska

120

Agnieszka Bieńkowska- Śliwińska

100

Igor Zawadzki

121

Joanna Sołtysiak

101

Adrian Brzezicki

122

Wioletta Błaszkiewicz

102

Ewa Czerwińska

123

Małgorzata Spisz

103

Karolina Knach

124

Krzysztof Spisz

104

Julia Bisowska

125

Dominika Marciniak

105

Anna Wiśniewska

126

Paweł Marciniak

106

Patryk Piwczyński

127

Justyna Marciniak

107

Jakub Juszczyk

128

Witold Marciniak

108

Halina Gajewska

129

Iwona Kranc

109

Anna Sentkowska

130

Marian Sentowski

110

Maciej Czerwiński

131

Wojciech Drozdowski

111

Katarzyna Skarżyńska

132

Jan Wieczorkowski

112

Wioletta Hencel

133

Paweł Rafiński

113

Marek Zajączkowski

134

Adam Rafiński

114

Krzysztof Kuczkowski

135

Agnieszka Górecka

115

Elżbieta Jetter

136

Jolanta Banasik

 

Pliki do pobrania

KLASYFIKACJA KOŃCOWA NOCNEGO BIEGU ULICAMI LIPNA

Pobierz

Inne Wydarzenia