Wydarzenia

LIPNOWSKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

W dniach 22-28 maja rozegrana została I KOLEJKA LIPNOWSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO 2017

Wyniki :

STĘPKA KRZYSZTOF- UZARSKI PAWEŁ 6:3 7:6

DROZDOWSKI MAREK- BONOWICZ EMIL 2:6 6:1 6:0

PAUZA- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW, BŁASZKIEWICZ TOMASZ, KARBOWSKI MACIEJ , LEWALSKI ANDRZEJ

II Kolejka od 29 maja do  04 czerwca

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- BONOWICZ EMIL 2:6  4:6

UZARSKI PAWEŁ- LEWALSKI ANDRZEJ 6:0 6:2

KARBOWSKI MACIEJ- STĘPKA KRZYSZTOF 6:7  1:6

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- RYBACKI MARCIN 0:6  1:6

PAUZA- DROZDOWSKI MAREK

III Kolejka od 05 do 11 czerwca

LEWALSKI ANDRZEJ- KARBOWSKI MACIEJ 1:6 0:6

DROZDOWSKI MAREK- BŁASZKIEWICZ TOMASZ 6:0 6:1

PAUZA- UZARSKI PAWEŁ, RYBACKI MARCIN, KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW, BONOWICZ EMIL

IV Kolejka od 12 do 18 czerwca

UZARSKI PAWEŁ- BONOWICZ EMIL 6:2 6:2

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- STĘPKA KRZYSZTOF 0:6  1:6

PAUZA- KARBOWSKI MACIEJ, BŁASZKIEWICZ TOMASZ, RYBACKI MARCIN, DROZDOWSKI MAREK

V Kolejka od 19 do 25 czerwca

STĘPKA KRZYSZTOF- RYBACKI MARCIN 1:6 6:1 1:6

LEWALSKI ANDRZEJ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW 6:3 6:3

BONOWICZ EMIL- KARBOWSKI MACIEJ 2:6 2:6

DROZDOWSKI MAREK- UZARSKI PAWEŁ 4:6  6:3  6:2

PAUZA-  BŁASZKIEWICZ TOMASZ

VI Kolejka od 26 czerwiec do 02 lipca

UZARSKI PAWEŁ- BŁASZKIEWICZ TOMASZ 6:1 6:1

KARBOWSKI MACIEJ- DROZDOWSKI MAREK 4:6 2:6

RYBACKI MARCIN- LEWALSKI ANDRZEJ 6:2 6:3

PAUZA- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW,  STĘPKA KRZYSZTOF

VII Kolejka 03 do 09 lipca

BONOWICZ EMIL- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW 7:6 4:6 6:1

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- KARBOWSKI MACIEJ 0:6 2:6

PAUZA- RYBACKI MARCIN, STĘPKA KRZYSZTOF, LEWALSKI ANDRZEJ, UZARSKI PAWEŁ

VIII Kolejka od 10 do 16 lipca

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- DROZDOWSKI MAREK 0:6 0:6

RYBACKI MARCIN- BONOWICZ EMIL 6:7 6:2 6:4

STĘPKA KRZYSZTOF- LEWALSKI ANDRZEJ 6:0 6:1

PAUZA- UZARSKI PAWEŁ, KARBOWSKI MACIEJ

IX Kolejka od 17 do 23 lipca

DROZDOWSKI MAREK- RYBACKI MARCIN 6:2 6:2

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW 3:6 6:4 1:6

UZARSKI PAWEŁ- KARBOWSKI MACIEJ 6:2 6:0

PAUZA- LEWALSKI ANDRZEJ, STĘPKA KRZYSZTOF, BONOWICZ EMIL

X Kolejka od 24 do 30 lipca

RYBACKI MARCIN- BŁASZKIEWICZ TOMASZ 6:3 6:0

STĘPKA KRZYSZTOF- BONOWICZ EMIL 6:1 6:3

PAUZA- KARBOWSKI MACIEJ, LEWALSKI ANDRZEJ, DROZDOWSKI MAREK, KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

XI Kolejka od 31 lipca do 06 sierpnia

BONOWICZ EMIL- LEWALSKI ANDRZEJ 7:6 6:3

DROZDOWSKI MAREK- STĘPKA KRZYSZTOF 6:2 6:4

UZARSKI PAWEŁ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW 6:1 6:0

PAUZA- BŁASZKIEWICZ TOMASZ, RYBACKI MARCIN

XII Kolejka od 7 do 13 sierpnia

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- KARBOWSKI MACIEJ 6:0 6:0

RYBACKI MARCIN- UZARSKI PAWEŁ 4:6 5:7

STĘPKA KRZYSZTOF- BŁASZKIEWICZ TOMASZ 6:1 6:0

LEWALSKI ANDRZEJ- DROZDOWSKI MAREK 1:6 1:6

PAUZA- BONOWICZ EMIL

XIII Kolejka od 14 do 20 sierpnia

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- LEWALSKI ANDRZEJ 2:6 2:6

KARBOWSKI MACIEJ- RYBACKI MARCIN 0:6 0:6

PAUZA- BONOWICZ EMIL, DROZDOWSKI MAREK, UZARSKI PAWEŁ , STĘPKA KRZYSZTOF

 

TABELA LIPNOWSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO 2017

Lp.

 

Nazwisko i Imię

Mecze

Punkty

Zwycięstwo

Zwycięstwo 2:0

Zwycięstwo 2:1

Porażka

 1:2

Porażka

 0:2

Gemy plus

Gemy minus

Gemy

 

1

DROZDOWSKI MAREK

 

8

22

8

6

2

0

0

102

37

+65

 

2

UZARSKI PAWEŁ

8

19

6

6

0

1

1

92

49

+43

 

3

STĘPKA KRZYSZTOF

8

19

6

6

0

1

1

88

48

+40

 

4

RYBACKI MARCIN

8

16

6

4

2

0

1

82

54

    

    +28

 

5

BONOWICZ EMIL

8

10

3

2

1

2

3

74

96

     -22

 

6

KARBOWSKI MACIEJ

8

9

3

3

0

0

5

51

68

     -17

 

7

LEWALSKI ANDRZEJ

8

6

2

2

0

1

5

47

74

- 27

 

8

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

8

6

2

1

1

1

5

50

87

- 37

 

9

BŁASZKIEWICZ TOMASZ

8

1

0

0

0

1

7

29

100

-71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne Wydarzenia