Wydarzenia

LIPNOWSKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

W dniach 22-28 maja rozegrana została I KOLEJKA LIPNOWSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO 2017

Wyniki :

STĘPKA KRZYSZTOF- UZARSKI PAWEŁ 6:3 7:6

DROZDOWSKI MAREK- BONOWICZ EMIL 2:6 6:1 6:0

RYBACKI MARCIN- WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 6:3 6:0

KARBOWICZ DARIUSZ- KARBOWSKI MACIEJ    mecz nierozegrany

LEWALSKI ANDRZEJ- ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF  mecz nierozegrany

PAUZA- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW, BŁASZKIEWICZ TOMASZ

II Kolejka od 29 maja do  04 czerwca

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- BONOWICZ EMIL 2:6  4:6

UZARSKI PAWEŁ- LEWALSKI ANDRZEJ mecz nierozegrany

KARBOWSKI MACIEJ- STEPKA KRZYSZTOF 6:7  1:6

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ- KARBOWSKI DARIUSZ 6:4  6:2

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- RYBACKI MARCIN 0:6  1:6

PAUZA- DROZDOWSKI MAREK, ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

III Kolejka od 05 do 11 czerwca

KARBOWSKI DARIUSZ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW 6:0 6:1

STĘPKA KRZYSZTOF- WOJCIECHOWSKI BARTOSZ 6:0 6:4

LEWALSKI ANDRZEJ- KARBOWSKI MACIEJ mecz nierozegrany

BONOWICZ EMIL- ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF mecz nierozegrany

DROZDOWSKI MAREK- BŁASZKIEWICZ TOMASZ 6:0 6:1

PAUZA- UZARSKI PAWEŁ, RYBACKI MARCIN

IV Kolejka od 12 do 18 czerwca

ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF- DROZDOWSKI MAREK

UZARSKI PAWEŁ- BONOWICZ EMIL

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ- LEWALSKI ANDRZEJ

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- STĘPKA KRZYSZTOF

RYBACKI MARCIN- KARBOWSKI DARIUSZ

PAUZA- KARBOWSKI MACIEJ, BŁASZKIEWICZ TOMASZ

V Kolejka od 19 do 25 czerwca

STĘPKA KRZYSZTOF- RYBACKI MARCIN

LEWALSKI ANDRZEJ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

BONOWICZ EMIL- KARBOWSKI MACIEJ

DROZDOWSKI MAREK- UZARSKI PAWEŁ

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

PAUZA- WOJCIECHOWSKI BARTOSZ, KARBOWSKI DARIUSZ

VI Kolejka od 26 czerwiec do 02 lipca

UZARSKI PAWEŁ- BŁASZKIEWICZ TOMASZ

KARBOWSKI MACIEJ- DROZDOWSKI MAREK

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ- BONOWICZ EMIL

RYBACKI MARCIN- LEWALSKI ANDRZEJ

KARBOWSKI DARIUSZ- STĘPKA KRZYSZTOF

PAUZA- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW, ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

VII Kolejka 03 do 09 lipca

LEWALSKI ANDRZEJ- KARBOWSKI DARIUSZ

BONOWICZ EMIL- RYBACKI MARCIN

DROZDOWSKI MAREK- WOJCIECHOWSKI BARTOSZ

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- KARBOWSKI MACIEJ

ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF- UZARSKI PAWEŁ

PAUZA- RYBACKI MARCIN, STĘPKA KRZYSZTOF

VIII Kolejka od 10 do 16 lipca

 KARBOWSKI MACIEJ- ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ- BŁASZKIEWICZ TOMASZ

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- DROZDOWSKI MAREK

RYBACKI MARCIN- BONOWICZ EMIL

STĘPKA KRZYSZTOF- LEWALSKI ANDRZEJ

PAUZA- UZARSKI PAWEŁ, KARBOWSKI DARIUSZ

IX Kolejka od 17 do 23 lipca

BONOWICZ EMIL- KARBOWSKI DARIUSZ

DROZDOWSKI MAREK- RYBACKI MARCIN

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF- WOJCIECHOWSKI BARTOSZ

UZARSKI PAWEŁ- KARBOWSKI MACIEJ

PAUZA- LEWALSKI ANDRZEJ, STĘPKA KRZYSZTOF

X Kolejka od 24 do 30 lipca

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ- UZARSKI PAWEŁ

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW- ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

RYBACKI MARCIN- BŁASZKIEWICZ TOMASZ

KARBOWSKI DARIUSZ- DROZDOWSKI MAREK

STEPKA KRZYSZTOF- BONOWICZ EMIL

PAUZA- KARBOWSKI MACIEJ, LEWALSKI ANDRZEJ

XI Kolejka od 31 lipca do 06 sierpnia

BONOWICZ EMIL- LEWALSKI ANDRZEJ

DROZDOWSKI MAREK- STĘPKA KRZYSZTOF

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- KARBOWSKI DARIUSZ

ŻAKIEWICZ KRZYSZTIOF- RYBACKI MARCIN

UZARSKI PAWEŁ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

KARBOWSKI MACIEJ- WOJCIECHOWSKI BARTOSZ

XII Kolejka od 7 do 13 sierpnia

KAPIŃSKI PRZEMYSŁAW- KARBOWSKI MACIEJ

RYBACKI MARCIN- UZARSKI PAWEŁ

KARBOWSKI DARIUSZ- ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

STĘPKA KRZYSZTOF- BŁASZKIEWICZ TOMASZ

LEWALSKI ANDRZEJ- DROZDOWSKI MAREK

PAUZA- BONOWICZ EMIL, WOJCIECHOWSKI BARTOSZ

XIII Kolejka od 14 do 20 sierpnia

BŁASZKIEWICZ TOMASZ- LEWALSKI ANDRZEJ

ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF- STĘPKA KRZYSZTOF

UZARSKI PAWEŁ- KARBOWSKI DARIUSZ

KARBOWSKI MACIEJ- RYBACKI MARCIN

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ- KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

PAUZA- BONOWICZ EMIL, DROZDOWSKI MAREK

 

TABELA LIPNOWSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO 2017

 

Lp.

 

Nazwisko i Imię

Mecze

Punkty

Zwycięstwo

Zwycięstwo 2:0

Zwycięstwo 2:1

Porażka

 1:2

Porażka

 0:2

Gemy plus

Gemy minus

Gemy

 

1

RYBACKI MARCIN

2

6

2

2

0

0

0

24

4

+20

 

2

STĘPKA KRZYSZTOF

2

6

2

2

0

0

0

26

16

+10

 

3

BONOWICZ EMIL

2

4

1

1

0

1

0

19

20

-1

 

4

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ

2

3

1

1

0

0

1

15

18

- 3

 

5

DROZDOWSKI MAREK

1

2

1

0

1

0

0

14

7

+7

 

6

UZARSKI PAWEŁ

1

0

0

0

0

0

1

9

13

- 4

 

7

KARBOWSKI MACIEJ

        1

       0

           0

            0

           0

         0

         1

        7

        13

      - 6

 

8

KARBOWSKI DARIUSZ

       1

      0    

          0

           0  

           0

         0

         1

       6

       12

       -6

 

9

BŁASZKIEWICZ TOMASZ

       1

       0

          0

           0

          0

         0

          1

        6

       12

       -6

 

10

KĘPIŃSKI PRZEMYSŁAW

        1

        0

          0

           0

          0

        0

         1

        1

       12

       -11

 

11

ŻAKIEWICZ KRZYSZTOF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

LEWALSKI ANDRZEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne Wydarzenia