LIPNOWSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ 2017

LIPNOWSKA AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ 2017

 

TERMINARZ LIPNOWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ 2017

      Drużyny

LO LIPNO

KISIEL Z RYŻEM

KRAWIACIARZE

STAKON KIKÓŁ

ZST LIPNO

TEAM LIPNO

LIPNOWIAK OLDBOY

SETBOL CZERNIKOWO

RADOMICE

 

1 Kolejka 29.10.2017r. ( Niedziela )

KRAWACIARZE- SETBOL CZERNIKOWO  0 : 3  ( 20:25 22:25 17:25 )

KISIEL Z RYŻEM- RADOMICE  3 : 0  ( 25:14 25:12 25:23 )

ZST LIPNO- TEAM LIPNO  2:3  ( 15:25 25:18 25:20 17:25 9:15 )

STAKON KIKÓŁ- LIPNOWIAK OLDBOY  2:3  ( 24:26 25:14 25:27 25:17 10:15 )

Pauza- LO LIPNO

 

2 Kolejka 05.11.2017r. ( Niedziela )

ZST LIPNO- LIPNOWIAK OLDBOY  0:3  ( 12:25 15:25 23:25 )

SETBOL CZERNIKOWO- STAKON KIKÓŁ  3:1  ( 25:21 23:25 25:16 25:23 )

KRAWACIARZE- RADOMICE  3:1  ( 25:22 27:25 18:25 25:19 )

KISIEL Z RYŻEM- LO LIPNO  3:2  ( 25:27 25:16 25:20 21:25 15:10 ) 

Pauza- TEAM LIPNO

 

3 Kolejka 18.11.2017r. ( Sobota )

LO LIPNO- KRAWACIARZE 0:3  ( 12:25 19:25 21:25 )

STAKON KIKÓŁ- RADOMICE 3:0  ( 25:21 25:19 25:23 )

ZST LIPNO- SETBOL CZERNIKOWO 0:3  ( 17:25 20:25 21:25 )

TEAM LIPNO- LIPNOWIAK OLDBOY 0:3  ( 16:25 22:25 16:25 )

Pauza- KISIEL Z RYŻEM

 

4 Kolejka 19.11.2017r. ( Niedziela )

KISIEL Z RYŻEM- KRAWACIARZE  3:0 ( 25:14 25:13 25:22 )

SETBOL CZERNIKOWO- TEAM LIPNO  3:1 ( 25:17 25:20 25:27 25:19 )

RADOMICE- ZST LIPNO 3:2 ( 22:25 23:25 25:23 25:19 15:5 )

STAKON KIKÓŁ- LO LIPNO  3:0 ( 25:16 25:17 26:24 )

Pauza- LIPNOWIAK OLDBOY

 

5 Kolejka 02.12.2017r. ( Sobota )

STAKON KIKÓŁ- KISIEL Z RYŻEM  0:3   ( 21:25 13:25 14:25 )

RADOMICE- TEAM LIPNO  3:2  ( 16:25 28:26 17:25 25:19 16:14 )

SETBOL CZERNIKOWO- LIPNOWIAK OLDBOY  3:1  9 25:11 22:25 25:20 25:17 ) 

LO LIPNO- ZST LIPNO  2:3  ( 25:17 25:17 19:25 23:25 10:15 )

Pauza- KRAWACIARZE

 

6 Kolejka 03.12.2017r. ( Niedziela )

STAKON KIKÓŁ- KRAWACIARZE  3:1  ( 25:22 21:25 27:25 25:18 )

ZST LIPNO- KISIEL Z RYŻEM  1:3  ( 26:24 16:25 17:25 20:25 )

TEAM LIPNO- LO LIPNO  3:0  ( 25:8 25:22 25:20 )

LIPNOWIAK OLDBOY- RADOMICE   3:0

Pauza- SETBOL CZERNIKOWO

 

7 Kolejka 09.12.2017r. ( Sobota )

KRAWACIARZE- ZST LIPNO  3:0  ( 25:19 25:14 25:23 )

TEAM LIPNO- KISIEL Z RYŻEM  1:3  ( 20:25 20:25 25:15 18:25 )

LIPNOWIAK OLDBOY- LO LIPNO  1:3  ( 19:25 25:17 20:25 25:27 ) 

SETBOL CZERNIKOWO- RADOMICE  3:1  ( 25:12 25:18 20:25 25:18 )

Pauza- STAKON KIKÓŁ

 

8 Kolejka 10.12.2017r. ( Niedziela )

STAKON KIKÓŁ- ZST LIPNO  2:3 ( 23:25 22:25 25:20 25:23 13:15 )

KRAWACIARZE- TEAM LIPNO  3:1  ( 25:16 21:25 27:25 25:21 )

KISIEL Z RYŻEM- LIPNOWIAK OLDBOY  3:1  ( 25:10 23:25 25:23 26:24 ) 

LO LIPNO- SETBOL CZERNIKOWO  0:3  ( 16:25 24:26 17:25 )

Pauza- RADOMICE 

 

9 Kolejka 17.12.2017r. ( Niedziela )

TEAM LIPNO- STAKON KIKÓŁ 3:0   ( 25:22 25:17 25:19 ) 

KRAWACIARZE- LIPNOWIAK OLDBOY  3:0  ( 25:15 27:25 25:23 )

RADOMICE- LO LIPNO  3:2  ( 25:19 18:25 24:26 25:21 15:12 )

SETBOL CZERNIKOWO- KISIEL Z RYŻEM 2:3  ( 27:29 25:19 23:25 5:15 )

Pauza- ZST LIPNO

 

Najlepszym zawodnikiem ligi został Radosław Rozwonkowski z drużyny KISIEL Z RYŻEM.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.

Ligę sędziowali Jarosław Ciechanowski i Krzysztof Stępka.

Tabela końcowa 

Lp.

 

Zespół

Mecze

Punkty

Zwycięstwa

Porażki

Sety

 

1

KISIEL Z RYŻEM

8

22

8

0

24-7

 

2

SETBOL CZERNIKOWO

8

22

7

1

23-7

 

3

KRAWACIARZE

8

15

5

3

16-11

 

4

STAKON KIKÓŁ

8

11

3

4

14-18

 

5

RADOMICE

8

9

4

4

14-19

 

6

TEAM LIPNO

8

9

3

5

11-20

 

7

LIPNOWIAK OLDBOY

8

8

3

5

13-15

 

8

ZST LIPNO

8

6

2

6

11-22

 

9

LO LIPNO

8

6

1

7

9-22