LIPNOWSKA LIGA HALOWA 2017

LIPNOWSKA LIGA HALOWA 2017

Terminarz Lipnowskiej Ligi Halowej 2017

 

 

1 KOLEJKA 22.01.2017 ( NIEDZIELA )

1. 9:00 DRZEWIARZ BIS- FC URBAN 8-1

2. 9:45 WOPR LIPNO- AUTO KOMIS LEWICCY 4-3

3. 10:30  KIKOLANKA- TERAZLIPNO 0-5

4. 11:15 NOWY PORZĄDEK- DREAM TEAM 0-5

5. 12:00 CANNABIS- GMINA LIPNO 2-4

 

2 KOLEJKA 29.01.2017 ( NIEDZIELA )

1. 9:00 GMINA LIPNO- FC URBAN 13-0

2. 9:45 DREAM TEAM- CANNABIS 5-3

3. 10:30 TERAZLIPNO- NOWY PORZĄDEK 5-3

4. 11:15 AUTO KOMIS LEWICCY-  KIKOLANKA 5-3

5. 12:00 WOPR LIPNO- DRZEWIARZ BIS 11-0

 

3 KOLEJKA 05.02.2017 ( NIEDZIELA )

1. 9:00 KIKOLANKA- DRZEWIARZ BIS 2-7

2. 9:45 WOPR LIPNO- FC URBAN 7-2

3. 10:30 NOWY PORZĄDEK- AUTO KOMIS LEWICCY 3-4

4. 11:15 CANNABIS- TERAZLIPNO 4-6

5. 12:00 GMINA LIPNO- DREAM TEAM 2-2

 

4 KOLEJKA 12.02.2016 ( NIEDZIELA )

1. 9:00 AUTO KOMIS LEWICCY- CANNABIS 5-1

2. 9:45 TERAZLIPNO- GMINA LIPNO  6-3

3. 10:30 DRZEWIARZ BIS- NOWY PORZĄDEK 2-4

4. 11:15 WOPR LIPNO- KIKOLANKA 6-1

5. 12:00 FC URBAN- DREAM TEAM 2-12

 

5 KOLEJKA 19.02.2017 ( NIEDZIELA )

1. 9:00 FC URBAN- TERAZLIPNO 0-5 walkower

2. 9:45  DRZEWIARZ BIS- GMINA LIPNO 3-10

3. 10:30 DREAM TEAM- AUTO KOMIS LEWICCY 2-1

4. 11:15 WOPR LIPNO- CANNABIS 2-0

5. 12:00 KIKOLANKA- NOWY PORZĄDEK 9-2

 

6 KOLEJKA 26.02.2017 ( NIEDZIELA ) 

1. 9:00 CANNABIS- KIKOLANKA 4-4

2. 9:45 GMINA LIPNO- WOPR LIPNO 0-1

3. 10:30 DREAM TEAM- DRZEWIARZ BIS 12-2

4. 11:15 TERAZLIPNO- AUTO KOMIS LEWICCY 7-3

5. 12:00 NOWY PORZĄDEK- FC URBAN 5-1

 

7 KOLEJKA 05.03.2017 ( NIEDZIELA )

1. 9:00 CANNABIS- NOWY PORZĄDEK 3-3

2. 9:45 FC URBAN- AUTO KOMIS LEWICCY 0-5 walkower

3. 10:30 DRZEWIARZ BIS- TERAZLIPNO 0-5 walkower

4. 11:15 KIKOLANKA- GMINA LIPNO 2-7

5. 12:00 DREAM TEAM- WOPR LIPNO 1-4

 

8 KOLEJKA 11.03.2017 ( SOBOTA )

1. 11:00 WOPR LIPNO- TERAZLIPNO 1-3

2. 11:45 CANNABIS- FC URBAN 5-0 walkower

3. 12:30 DREAM TEAM- KIKOLANKA 2-0

4. 13:15 AUTO KOMIS LEWICCY- DRZEWIARZ BIS 6-3

5. 14:00 GMINA LIPNO- NOWY PORZĄDEK 5-4

 

9 KOLEJKA 12.03.2017 ( NIEDZIELA )

1. 11:00 GMINA LIPNO- AUTO KOMIS LEWICCY 9-2

2. 11:45 WOPR LIPNO- NOWY PORZĄDEK 11-4

3. 12:30 CANNABIS- DRZEWIARZ BIS  2-5

4. 13:15 FC URBAN- KIKOLANKA 0-5 walkower

5. 14:00 DREAM TEAM- TERAZLIPNO 3-1

 

Tabela końcowa

1. TERAZLIPNO 24 pkt 43 : 17

2. WOPR LIPNO 24 pkt 47 : 14

3. DREAM TEAM KIKÓŁ 22 pkt 44 : 16

4. GMINA LIPNO 19 pkt 53 : 19

5. AUTO KOMIS LEWICCY 15 pkt 34 : 32

6.  DRZEWIARZ BIS 9 pkt 30 : 53

7. KIKOLANKA 7 pkt 26 : 38

8. NOWY PORZĄDEK 7 pkt 28 : 45

9. CANNABIS 5 pkt 29 : 37

10. FC URBAN 0 pkt 6 : 65

Najlepszym strzelcem został Damian Majewski zdobywając 17 bramek.

Najlepszym bramkarzem został Jarosław Bykowski.

Najlepszym zawodnikiem został Kamil Markowski.