IV LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 12.11.2017

IV LIPNOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 12.11.2017

12 Listopada odbył się IV Lipnowski Bieg Niepodległości na dystansie 5 km. W  biegu wzięło udział 118 uczestników  ( zapisało się 165 )

Klasyfikacja w kat. mężczyzn :

I miejsce Pawłowski Mariusz

II miejsce Moskal Paweł 

III miejsce Piernikowski Damian 

Klasyfikacja w kat. kobiet :

I miejsce Blachowska Anna 

II miejsce Rzymska Weronika 

III miejsce Nowacka Anna

Pełna lista uczestników i przybliżony czas biegu znajduje się w załączonym pliku. 

Najmłodszymi uczestnikami biegu byli Szychulski Jan i Adamski Tobiasz, zaś najstarszym uczestnikiem okazał się Zawadzki Kazimierz. 

Zwycięzcami byli wszyscy..  niektórzy pokonali swoje słabości i im należy się wielki szacunek. 

Podczas trwania imprezy prowadziliśmy akcję z fundacją na rzecz odzysku aluminiowych puszek po napojach RECAL- EVERY CAN COUNTS dostarczyła dla uczestników biegu napoje izotoniczne. Przez cały czas trwania biegu była prowadzona zbiórka pustych puszek po napojach, które trafia do recyklingu. 

Po biegu dla wszystkich uczestników czekała gorąca grochówka. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Puchary wręczali Jolanta Zielińska- Zastępca Burmistrza Miasta Lipna oraz Krzysztof Spisz- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lipnie. 

Dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe podczas IV Lipnowskiego Biegu Niepodległości :

-Przędsiębiorstwo Usług Komunalnych

-Pracownia Relamy Virgo Krzemieniecki

-Komornik Sądowy Robert Damski 

-Symfonia Smaku

-EVERY CAN COUNTS

Podziękowania kierujemy do Powiatowej Komendy Policji w Lipnie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnie za zabezpieczenie trasy biegu. Podziękowania dla rowerzystów LIPA MTB za poprowadzenie uczestników biegu i Lipnowskiemu Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu za zabezpieczenie medyczne biegu. 

 

Lista końcowa IV LIPNOWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 12.11.2017 r.

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Czas

1

Pawłowski Mariusz

16:47

2

Moskal Paweł

16:52

3

Piernikowski Damian

17:18

4

Orłowski Hubert

17:55

5

Górski Krystian

18:03

6

Świder Dawid

18:07

7

Brzozowski Szymon

19:00

8

Uzarski Dominik

19:11

9

Śliwiński Paweł

19:24

10

Kopyciński Jakub

19:28

11

Rzymski Jakub

19:45

12

Blachowska Anna

20:29

13

Sztolcman Piotr

20:30

14

Rybarski Łukasz

20:45

15

Masalski Romuald

20:59

16

Wojtycki Grzegorz

21:00

17

Mujta Marcin

21:05

18

Sztubecki Michał

21:07

19

Strzelecki Konrad

21:10

20

Górski Kacper

21:12

21

Popłonkowski Paweł

21:13

22

Balcerzak Krzysztof

21:18

23

Ziemiańczyk Jarosław

21:23

24

Bartosz Marek

21:33

25

Rzymska Weronika

22:10

26

Piwoński Zbigniew

22:15

27

Gajewski Maciej

22:25

28

Marciniak Witold

22:26

29

Zajączkowski Marek

22:40

30

Lewicki Piotr

22:41

31

Nowacka Anna

22:45

32

Makowska Wioletta

22:49

33

Bińczarski Patryk

22:50

34

Wilk Przemysław

22:53

35

Stawicki Zbigniew

23:13

36

Jeżewski Adrian

23:25

37

Zielińska Iwona

23:26

38

Petrykowski Roman

23:39

39

Kruszewski Roman

23:56

40

Kawczyński Marcin

24:04

41

Jasiński Sylwester

24:21

42

Złakowska Ewelina

24:22

43

Chełmicki Michał

24:26

44

Kuberski Krzysztof

24:41

45

Uzarska Sylwia

24:45

46

Klimek Magdalena

24:56

47

Klaban Jakub

25:13

48

Zawidzki Kamil

25:14

49

Jarzębowski Mieszko

25:25

50

Jędrzejewski Michał

25:53

51

Stawiśiński Mariusz

25:54

52

Raus Kamil

26:23

53

Zawidzka Emilia

26:29

54

Górski Wojciech

26:36

55

Wojciechowski Rafał

26:39

56

Romański Paweł

26:47

57

Piórkowski Stanisław

26:52

58

Gawroński Bartosz

26:53

59

Morawski Piotr

26:55

60

Wiliński Marek

27:02

61

Sztenderewicz Renata

27:03

62

Gawroński Paweł

27:05

63

Piasecki Arkadiusz

27:20

64

Szychulski Jan

27:31

65

Szychulski Michał

27:32

66

Sarnowski Janusz

27:32

67

Pawłowski Marcin

27:33

68

Korytowski Maciej

27:33

69

Chojnacka Krystyna

27:34

70

Wacławiak Janusz

27:46

71

Lewandowski Wojciech

27:48

72

Romańska Agnieszka

27:56

73

Szychulska Izabela

27:58

74

Sarnowska Magdalena

27:59

75

Goczyński Kazimierz

28:19

76

Lewicki Stanisław

28:19

77

Makowski Marcin

28:23

78

Kaczmarczyk Monika

28:24

79

Kucharska Daria

28:25

80

Szkodziński Arkadiusz

28:47

81

Lewicka Ewa

29:09

82

Stolarska Danuta

30:00

83

Adamski Tobiasz

30:11

84

Adamski Paweł

30:12

85

Siedlecka Magdalena

30:17

86

Gemejnert Łukasz

30:38

87

Cymerman Mariusz

30:52

88

Borowicz Joanna

30:54

89

Tłusty Lilia

30:58

90

Jakubiak Ewa

30:59

91

Tłusty Dominik

30:59

92

Chojnowska Małgorzata

31:16

93

Kaczmarek Iga

31:19

94

Kaczmarek Monika

31:19

95

Trzciński Igor

31:24

96

Trzciński Mariusz

31:25

97

Pietrzak Michał

31:26

98

Kunecki Dariusz

31:26

99

Błaszczak Stanisław

31:30

100

Jarzębowska Jagna

31:39

101

Jarzębowski Maciej

31:40

102

Czerwińska Ewa

31:56

103

Kycia Piotr

31:56

104

Bieńkowska ? Śliwińska Agnieszka

31:58

105

Zawidzki Kazimierz

33:11

106

Kowalkowska Katarzyna

33:32

107

Morawski Piotr

33:33

108

Wysocki Radosław

34:16

109

Krygier Elżbieta

35:27

110

Sierakowski Jarosław

35:58

111

Gawrońska Monika

36:21

112

Trzciński Wiktor

36:58

113

Kozłowska Monika

36:59

114

Trzcińska Paulina

36:59

115

Sztubacka Urszula

38:11

116

Łukaszewska Luiza

38:24

117

Gawrońska Alicja

38:25

118

Wieczorkowski Jan

38:49